Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » El szeretném kezdeni nézni a...

El szeretném kezdeni nézni a Star Trek-et, de nem tudom mivel kezdjem, illetve mit érdemes megnézni. A filmekkel, vagy a sorozattal kezdjem, és milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

#sci-fi #Star Trek #Leonard Nimoy #william shetner #zachary quionto
2016. jún. 20. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a Next Generation vagy a Voyager sorozatokkal kezdd, utána haladhatsz a történeti időrendben.
2016. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Papi Gonzales ***** válasza:
65%

DS9!

legerősebb sorozat a TNG mellett, esetleg TOS ha nagyon nosztalgikus vagy...

Voy és Ent csak akkor ha nagyon trekkie vagy mert alapjáraton nagyon ergya sorozatok

2016. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp történeti sorrendben szeretnék haladni, de azt se tudom, milyen sorrendben vannak. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. jún. 21. 01:01
 4/6 Papi Gonzales ***** válasza:
100%

történeti alapon Ent TOS TNG DS9 VOY

de van időrendi átfedés közöttük

2016. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régi kérdés de kiegészíteném. Történetileg szerintem így van: TOS(csak ha nagyon fan vagy, én egyedül ezt kihagytam) TNG, DS9,VOY, TNG First Contact, ENT, és az új mozifilmek.

Mivel a FC-ben kicsit módosult szerintem az idővonal a borg miatt, amit az ENT-ben is szerepel egyszer. És az új mozifilmekben vannak 1-2 mondatos utalások az ENT-re. A rajongók azért is kötöttek bele az ENT_be, mert szerintük nem passzolt bele az akkori trek történelembe, de az új filmekkel és idővonallal ez már lényegtelen.

2016. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nagyon elszánt vagy és mindent meg akarsz nézni, akkor kezdd a TOS-sal, de én inkább kihagynám, ha még csak most ismerkedsz a sorozattal.


szerintem egy kis történelmi alapozásként kezdd a régi mozi filmekkel 1-6-ig (de igazából az 1 és 5 totál kihagyhatóak), aztán TNG, DS9 és esetleg VOY, a többi régi mozifilm 7-12-ig, majd ENT és aztán TOS, ha nagyon nem fogy a lelkesedésed...

2016. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!