Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek az baj hogy...

Szerintetek az baj hogy láttam már egy pár seinen animét?

Figyelt kérdés
Pedig még nem vagyok annyi idős ugy 3 évvel fiatalab mint akiknek szol

2016. júl. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért lenne baj ? - csak azért írják azt hogy 18-30 éveseknek való mert azt a korosztályt célozza meg , de ettől még nyugottan lehet nézni . pl my little pony-t 10 éveseknek találták ki mégis 20 évesek is nézik. A moziba is bemehetsz akár egy 16-18 filmre még ha nem is vagy anyi . Én is láttam már párat pedig fiatalabb vagyok .
2016. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta nézek seinen animéket (idén töltöttem be a tizennyolcat), ráadásul lány is vagyok. Nem érzem, hogy ártott volna:)
2016. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne baj? Max nem érted meg az egészet, ha olyan a téma, hogy igényel némi élettapasztalatot. Vagy csak másképp látod. Majd nézd meg 5-10 év múlva is, valószínűleg mást fog adni, mint most.
2016. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy nem, de én a helyedben nem lepődnék meg ha egyszercsak megállna a ház előtt egy fekete autó.
2016. júl. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy még a 20+ évesek is le vannak ragadva a ratyi shonen-fightnál.

Én is kb a te korodban kezdtem animét nézni (szinte csak seinent, + értelmesebb shoneneket azóta is), szal hajrá.

2016. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épp ellenkezőleg, ha fiatalon ilyesmiket nézel az jó jel. Az viszont mindenképpen igaz, hogy egy valódi seinen animét pl egy Ghost In The Shell: SAC-ot, nem fog tudni maradéktalanul feldolgozni egy egy fiatalabb néző. Én sok felnőttek felé szánt filmet, animét, játékot (Keresztapa, Ghost In The Shell, Bioshock) néztem meg/játszottam ki 10-12 éves koromban és így utólag visszagondolva szinte semmit sem értettem belőlük, ezért kifejezetten érdekes volt idősebben újranézni/játszani és megérteni őket. Viszont arra azért kíváncsi vagyok, hogy milyen animéket értesz seinen alatt, mert manapság sokan képesek az Attack On Titan és a Tokyo Ghoul szerű shounen vackokra rámondani.
2016. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Távolájjék tőlem hogy a tokyo ghoult (bár a mangáról azt halottam hogy seinen ) meg a hasonló shounen animéket értsek alatta . Olyanokat étek seinen alatt mint amit írtál ghost in the shell , steins gate , monster meg ehhez hasonlókat
2016. júl. 28. 14:15
 8/9 A kérdező kommentje:
csak azért tetem fel a kérdést mert iszonyú sokat megértettem belőlle és azért aggodtam hogy még nekem ilyen korban nem árt e meg
2016. júl. 28. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, azt én is imádom, mikor az Attack on Titant mély mondanivalóval rendelkező szeinennek állítják be:D
2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!