Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Láttam régebben egy nagyon...

Regisztrálok kérdése:

Láttam régebben egy nagyon érdekes videót, amiben egy "burgonya E/1"-ben szólt a hallgatókhoz, hogy miért gondoljuk, hogy mi jobbak vagyunk?

Figyelt kérdés
Taglalta, hogy ugyanúgy tud érezni, ugyanúgy tud utazni a magjaival, amiket a szél, meg a madarak messze visznek, és az esővel, amit felszív a gyökerein keresztül. (? )A kérdésem tehát az lenne, hogy ez valakinek meg van e, mert az összes létező "potato, secret life, thinking, feel" kulcsszóra rákerestem már, de egyszerűen nem találom?
2016. febr. 3. 22:33
 1/1 csatrad ***** válasza:

Hát passzolok, amit ajanlok viszont, hogy keresd meg a műsort vetitő csatorna honlapját és turkalj az archivumukban.


Amugy az ember sokkal konplexebb mint egy krumpli, de a vegakat en elitélem, mert a növények is élőlények. Akkor egyenek csak szintetikus laborban gyurt kajakat.

2016. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!