Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most milyen animét nézzek?

Most milyen animét nézzek?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel fejeztem be a Fullmetal Alchemist: Brotherhood-ot, ami szerintem egy zseniális anime volt, csak egy problémám van: nem tudom mit nézzek most. Neverending animék közül jelenleg a One Piece-t nézem, de mellette szeretnék valami rövidebb, mégis velős animét is (akár többet is egyszerre). Láttam már: Death Note, FMA, FMA: Brotherhood, Shingeki no Kyojin, Parasyte, Sword Art Online, Tokyo Ghoul. Valakinek van valami jó ötlete?

2016. júl. 28. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Brave 10

Btooom!

Bungou Stray Dogs

Charlotte

Densetsu no Yuusha no Densetsu

Full Metal Panic!

Ao no Exorcist

Black Blood Brothers

Devil May Cry

2016. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hatenkou Yuugi


Trinity Blood

Soul Eater

Senjou no Valkyria:

Psycho-Pass

One-Punch Man


Noragami

Kuroshitsuji

2016. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 D-Mano ***** válasza:
100%

Az általad írt akciósabbak közül:

A Btooom! szerintem is jó lesz.

Claymore

Cross ange


Ha szereted a shoujo-s/josei-s irányvonalat is, akkor ezek is odab..ós (velős) animék:

Skip beat

NANA

2016. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Trigun

Berserk

Gungrave

91 Days - most fut

2016. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este elkezdtem az Another-t (habár asszem senki sem írta), illetve erősen szemezek a Claymore-ral, meg a Berserk-kel (nem az újjal, a régivel), plusz talán még belekezdek valamelyikbe, amit írtatok. Köszi a válaszokat, jöhetnek még. :D
2016. júl. 29. 07:34
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Nézd a Gintamát, 300+ részes jelenleg, ha jól tudom. Nem egy rövid darab, nekem az egyik kedvencem.

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu (most fut)

Nanatsu no Taizai (most fut a második évad)

Code Geass Hangyaku no Lelouch

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (idén jön a második évad)

Hataraku Maou-sama!

2016. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Amanda52 ***** válasza:
45%

3 hosszabb anime amit ajánlok:

Naruto

Naruto shippuuden

Fairy tail

2016. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha azok tetszettek, akkor nézd meg a Fairy Tail-t!
2016. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

pontosan ugyanezeket néztem meg amiket leírtál, a tokyo ghoul és a parasyte-n kívül. ha ezek bejöttek, akkor ajánlok 1-2 -t a figyelmedbe:


Claymore: a színvonal kicsit ingadozik, de élvezhető, én legalábbis szerettem (leginkább SAO AoT keveréke)


Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke: igen jó! 12 részes kis szösszenet, nagyon tetszik, jó kis fordulatok, brutális főszereplő! hasonlót még nem igazán láttam!


Steins;Gate: igazi mindfuck. megnéztem az első pár részt, és azon eszméltem hogy kaphatott 9+ os átlagot myanimelist-en ez a f os. aztán már úgy kiéheztem ara h mikor történik már valami h egyszer csak bumm, és az anime negyedétől kb beindul (nagyon) :D

2016. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
He? Miért vagyok leponntozva?
2016. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!