Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segítség, valaki tud javasolni...

Segítség, valaki tud javasolni valamit holnapra, főleg anime érdekelne?

Figyelt kérdés

Holnap nagyon sokat fogok utazni és jó lenne, ha közbe tudnék nézni valamit... Az animéket nagyon szeretem, főleg a romantikus és a misztikus tetszik.. :)

Elsősorban a Hotaru no mori e-hez hasonlót keresek, ami nem részekből áll hanem egy filmszerűség.. :)



2016. júl. 29. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Anemone talán
2016. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fiesta-chan ***** válasza:
Hal. Olyasmi mint amit említettél. :33
2016. júl. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Romantikus?Lovely complex-vicces,romantikus,ezen szakadni fogsz.Szerintem megfogja adni a hangulatot az úthoz. :D

Amúgy mellékesen még a Hyoukat ajánlom.Nem misztikus,hanem rejtélyeket oldanak meg,szerintem ez is tetszene neked.Van benne kis romantika is,de ezt csak te fogod felismerni,mivel a szereplő egy szürke személy,aki egy lány hatására lesz színesebb ember. :)

2016. júl. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát:o én szerintem ami romantikus az a Kaichou wa maid-sama.Lehet nem hasonlít az említett animéhez,de nagyon aranyos :) meg a Sukitte ii na yo-t is ajánlom!!
2016. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Natsume Yuujinchou

Kotonoha no Niwa - movie

Mushishi

Anohana

Hal - movie

Natsuyuki Rendezvous

2016. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gosick ^^
2016. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!