Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Butler (Kuroshitsuji)...

A Black Butler (Kuroshitsuji) részei/évadai hogy jönnek sorba?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat is hogy 3 évada van meg olyat is hogy csak 2.Hallottam már hogy van OVA meg hasonló kis filmek de ezek végülis akkor hogy jönnek sorba?Hogy érdemes megnézni?

Szeretnék tisztábban látni már mert így félek elkezdeni nézni az animét.Nem akarom össze vissza.



2016. aug. 3. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Első évadot a 15. részig nézd. Második évadot hagyd ki. Nézd a Book of Circus-t, aztán a Book of Murder-t. Story így jön sorban minden többi egy fos időhúzós gagyi filler.
2016. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dorci007007 válasza:

1: Kuroshitsuji

2: Kuroshitsuji II. / Monoshitsuji (a monoshitsujit nem gyakran használják)

3: Kuroshitsuji book of the circus



És utána " érdemes" megnézni az ovákat.


(Igazából szerintem nincs értelme ugyanis teljesen eltér a történettől és általában nem adja át az anime hangulatát.)

2016. aug. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami a manga történetét követi, az az 1. és a 3. évad és a Book of Murder OVA.

A többi OVA-t is érdemes megnézni, mert cukik.


A 2. évad... nos az alapfelvetés nem lett volna rossz, de szegény leginkább egy rosszul sikerült fanfictionre hasonlít. Sokan nem is bírták végignézni, de mivel köze nincs a mangához és a következő évadokhoz, nem nagy katasztrófa ha kaszálod :)

2016. aug. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!