Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én vagyok az egyetlen,...

Csak én vagyok az egyetlen, aki minél több részt lát, annál jobban utálja Ciel-t?

Figyelt kérdés
Már nagyon ki vagyok akadva, mert az összes kedvenc szereplőm Ciel miatt hal meg, és mindenki szereti őt. Kérlek, mondjátok, hogy van aki nem, rajtam kívül!

2016. máj. 16. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát az igaz hogy megölt pár jó karaktert de azoknak álltalában meg van a maga oka...én például ezért szeretem sokkal sokkal jobban Sebbyt. Cielt sem utálom de...azért mégsem szeretem...amúgy van olyan ismerősöm aki kinek állhatja tehát normális :)
2016. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem őt. a maga kegyetlenségével sokkal őszintébb mint a világmegváltó, önfeláldozó karakterek. (azok szörnyen untatnak) És hogy mindenki szereti Cielt :Hááát.... ki az a mindenki?
2016. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én se szeretem :Dd jó volt pillanat amikor sajnáltam de nem tudott a szívemhez nőni pedig minden más barátomnak igen :P
2016. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát, az a mindenki, az összes barátom, akivel erről beszéltem. Amikor viszont megkérdeztem, hogy miért szeretik, nem tudtak válaszólni. Egyébként Ciel karakterét valóban jól megcsinálták, de mégsem szeretem. Pedig a Kuroshitsujin kívül minden filmben/animében/mangában/regényben az ilyen stílusú karaktereket szeretem.Ugye kitalálták, hogy Ciel nyilas, és a nyilasok rossz tulajdonságait tökéletesen megcsinálták. Az vagyok én is, és az a gáz, hogy magamra ismerek néha, mondom néha! xd
2016. máj. 19. 19:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor pont ellentétes a környezetem reakciója a tiédnek :) . Na körülöttem meg nem igazán szeretik Cielt. Főleg azért - legalábbis a barátaim szerint - mert totál tehetetlen egyedül. De én továbbra is kedvelem őt.
2016. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én is nyilas vagyok, és egyetértek veled- a rossz tulajdonságok tényleg stimmelnek :D
2016. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sebastian azért Ciellel kötöt alkut mert van benne gonoság és bosszuvágy de amugy van jó oldala is a karakterének hiszen befogata a birtokára Snaket és elintézte hogy a P4 tagjai ne kapjanak súlyosabb bünteté meg mondjuk egy jótét lélek nem hiszem hogy nagyon alkut kötne egy démonal
2016. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugy hogy ezért lett ilyen könyörtelen karakter néhány jó cselekedetel
2016. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon bírom, mert kis kegyetlen pszichopata mikor bekattan :), meg nem jófiú, de megvan a maga morálja. Nem egy rinyagép attól függetlenül hogy egyedül tényleg nem boldogulna, és ő irányîtja a dolgokat. Nekem bejött ez a hideg, cinikus arrogancia miközben egy kiskölyök. De persze az is érthető ha nem szereti valaki mert valóban megosztó személyiség, csak azért írtam, hogy legyen indoklásod olyantól aki szereti a karaktert :)
2016. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól leírtad utolsó. Megvan a maga morálja. Ez az egyik legvonzóbb benne.
2016. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!