Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Higurashi no naku koro ni...

A Higurashi no naku koro ni c. animében ez most mi, nem értem?

Figyelt kérdés

aki nem látta 4. részig annak spoiler

A 4. részben Keiichi ugye meghalt, de az 5. részben él, és a 2 lány is él még... Ez most hogy is történt? o.o



2016. aug. 16. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én végig láttam, de nekem sem igazán állt össze a kép. Csak arra tudok gondolni, hogy az egész történetet mutatják be különböző szempontokból, de még így is vannak hézagok.
2016. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Az anime egy visual novel alapján készült. A játék során többféleképpen is végig lehet menni a sztorin, így különböző befejezések lesznek elérhetők. A második évadra már találnak ennek az újrakezdésnek értelmet is.
2016. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak akkor fogod tudni megerteni ha mar mind a 2 évadot vegignezed bar mar az első evednal.is össze állhat a kep ha leleményes vagy.

Egy teljes körű magyarázat meg spoiler lenne

2016. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsõ 2 válaszoló hülyeséget írt.

Valóban visualnovel alapján van, de a VN lineáris, nem válik route-okra a történet, habem ugyanezt a rendszert követi mint az anime.

Úgy képzeld el a Higurashit, hogy minden világ önmagában is egy puzzle, és együtt kiadják a nagy képet, ami a rejtély megoldása. De majd azt is meglátod a végén, hogy miért létezik több világ és mi a kapocs ezek közt (nyugi, meg lesz magyarázva)

2016. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold kez^^
2016. aug. 17. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Második a negyediknek: Akkor bocsi, én is csak olvastam. :D
2016. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikolni, itt még nem is kell értened, hogy miért így van. Úgy igazándiból a második évadban kezded majd megérteni, hogy mi is folyik ott pontosan. De ha most elmondanánk, akkor elveszítené az izgalmát a későbbiekben. :D
2016. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

A 2. igaza is van meg nem is, mert ezek nem "csak" kül. végigjátszások, hanem egy egész történet részei is egyben.


Kérdésedre: A 2. évad legvégéig nem fogod érteni, hogy mi a fene folyik itt, csak ott áll össze az egész kép. Szerintem érdemes végignézni :)


Ha mégis nagyon izgat akkor röviden:


SPOILER!!!

A kék hajú csaj egy boszorka reinkarniációja és van egy szövetségese aki egy istenség. A falu és minden lakos sorsa az hogy meghal. Ez minden történet végén megtörténik, mindenki meghal, még akkor is ha nem mutatják végig, de ez a lényeg, a végén mindenki meghal. Azonban a kék hajú lány és az istenség, képesek visszamenni az időben és mindent újrakezdeni. A céljuk az, hogy mindenkit megmentsenek és elérjék a boldog befejezést.

Közben próbálják kideríteni ki a felelős, "ki a gyilkos".



Az első évadban ebből még semmi nem derül ki, sőt azt hihetnéd egyik történetnek semmi köze a többihez ami nem igaz. A megoldás a 2. évadban jön és akkor ismerjük meg ezt a 2 karaktert is alaposabban. És akkor jövünk majd rá ki mit csinált, ki a gyilkos vagy kik akarnak mindenkit megölni a faluban.

2016. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
#8 ezt mi is le tudtuk volna írni de direkt NEM tettük, hogy a kérdező maga élje át azt hogy minden kockát összerak.
2016. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!