Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Bleach...

Mi a véleményetek a Bleach végéről?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

Mi lenne?

Szar lett.

De így legalább remekül passzol a szánalmas Bleachhez :)

2016. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
Mé pörögsz ezen mindenhol?Van még fórum ahol nem rinyáltál ezen?Te szeles....
2016. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Egyáltalán nem rinyálás.

A kérdező kérdezett valamit, én meg megválaszoltam.

Nem úgy, mint te.

2016. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
3# Drágám,Én is a kérdésre válaszoltam!:))) A kutya sem szólt hozzád!LEL Értelmes vagy nagyon kiscsillag!Te AA szökevény észlény! :)))
2016. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Legszarabb befejezés. Az utolsó oldal egy "Whaaaaaa" lett. Ez valami borzalmas. Párokról nem is beszélve, egy nagy Naruto koppintás lett a párok "összehozása" ,nem hogy valami egyedit tudott volna alkotni Kubo az IchigoxRukia összeállítással, White Moon&Black Sun, "Rain is stopped" stb. Isshin meg Urahara nem fért egy oldalra se. Mi lett Halibelel? Grimmjowal? Ki a Soul King? Mi lett a 0.osztaggal? Mi lett azokkal a sternritterekel akikeknek nem volt megerősítve a halála? Nagyon elcseszte ezt Kubo semminek nem lett vége csak alkotott pár párt, és ennyi. Szerintem lesz a "gyerekekkel" új sorozat és ott fejeződik be majd a Bleach univerzuma én szerintem mert ez így nagyon nem jó.
2016. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az is közrejátszott abban, hogy "ilyen" lett a vége, hogy nem hozott elég pénz a kiadónak ezért elkaszálták, így jóval rövidebb, összesűrített (összebarmolt) lett a befejezés
2016. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amit láttam az oké, csak egy belekötni valóm lenne azt majd később. Az a bajos oldal amit nem láttunk egy csomó minden nem derült ki, ez nekem személyesen még mindig tűrhetőbb mint a Naruto féle túlmagyarázás. Ez utóbbi végével ellentétben amúgy ide nehéz lenne bemagyarázni hogy új sorozatot akarnának építeni a két gyerekre, nem úgy mint a Boruto. Bár én nagy Naruto fan vagyok az első rész hazai premierje óta, de azt kell mondanom, a Bleach vége jobban tetszett.


Na most így visszatérve: látott valaki olyat a Juha Bach elleni harc idején akiben volt annyi szufla hogy lepecsételje Aizent?

2016. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Egy rakás sz*r lett. Már a Narutonál is csak lestem a spoilereken, hogy alapból nem egy romantikus műről van szó és mindenki mindenkivel...khmm... értitek xD De az még tűrhető. Viszont ez mi? Egy minimális előzménye sem volt annak, hogy Ichigo meg Orihime össze jöjjenek. Ichigo sose érzett semmi olyat, inkább Rukiás volt. És az Ichiruki fanok száma sokkal de sokkal nagyobb is volt. Felháborít hogy valakit ennyire hidegen hagynak a rajongói mint Kubot. Tényleg nagy összecsapott lett a vége, ez a kb mindegy csak essünk túl rajta. Ez se egy romantikus anime, azt ennél kreatívabb happy endet már nem tudtak kitalálni. Nevetséges. Ha meg már mindenképp párost akart a végére akkor meg inkább lett volna Ichiruki. Én lehet kicsit túl reagálom, de kiábrándultam az egészből.
2016. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Számomra Ichigo soha sem lesz egy pár Orihimével rajzolhat akármit az alkotó. Annyira nem illenek össze hogy az hihetetlen. Csak a mangaka szereti Orihime karakterét, és nem akarta már hogy hoppon maradjon, szóval kb szánalomból lett ez a vége. Inkább tért volna vissza Ulquiorra és lett volna vele, az is egyedibb lett volna mint ez. És egyet értek, nagy Naruto koppintás.
2016. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak azt sajnálom, hogy ilyen szar mangák kapnak rivaldafényt, mikor van sok másik ami olvasásra sokkal érdemesebb.
2016. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!