Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus vígjáték anime...

Romantikus vígjáték anime sorozatok?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan romantikus vígjáték animéket, amik nem durvák, jó hangulatúak és egyedi történetük van? Tudom, hogy nem könnyű ilyeneket találni, eddig én is csak a Chobits-ot és a Sakurasou no Pet na Kanojo-t találtam. Ismertek hasonló stílusú anime sorozatokat?

2016. aug. 23. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sakurasou az nekem is nagyon bejött.Ami nagyon egyedi az a lovely complex-jó a történet,iszonyat vicces és egyedi a romantika.Van szinkronosan is.Kezd ezzel szerintem. :)

Mellette még ami jók feliratosak:Toradora,Tonari no kaibutsu-kun,Ao haru ride,Nisekoi,Saekano. :)

2016. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindet láttam, amiket leírtál, a Lovely complex tényleg nem volt rossz, de a többi nem igazán jött be, azok elég durvák voltak.
2016. aug. 23. 14:45
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagyis nem mind volt durva, valamelyik a hangulata, vagy a stílusa miatt nem jött át.
2016. aug. 23. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Méz és lóhere
2016. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2016. aug. 23. 15:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Kuragehime

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Hanasaku Iroha

Kimi ni Todoke

Itazura na Kiss

Bokura ga Ita

Natsume Yuujinchou

2016. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket is megnézem. A Kimi ni Todokébe korábban belekezdtem, de abbahagytam és el is felejtkeztem róla, kösz, hogy eszembe juttattad.
2016. aug. 23. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Kaichou wa maid-sama

Kamisama Hajimemashita

2016. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Chuunibyou demo koi ga shitai! - ez egyedi

Chuunibyou demo koi ga shitai! ren - 2.évad

Soredemo sekai wa utsukushii - a középkorban játszódik

Inu x Boku SS - természetfeletti


:D

2016. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket is megnézem. Ha egyedi, akkor a Chuunibyou demo koi ga shitai! sorozatra most rögtön lecsapok!
2016. aug. 25. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!