Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Snk 84. fejezet SPIOLER!...

Snk 84. fejezet SPIOLER! Szerintetek jól döntött Rivaille?

Figyelt kérdés

Mondjuk előre lehetett sejteni, hogy végül Armin kapja a szérumot, de személy szerint én a parancsnoknak szurkoltam. Persze Armin is nagyon fontos szereplő, és őt aztán tényleg az eszéért szeretik, szóval megértem, ha egyesek inkább őt hagynák életben.

De a lényeg: Csak én vagyok ilyen deviáns, vagy más is szomorú, hogy, Armin kapta a cuccot és Erwin meghalt?



2016. aug. 24. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Én személy szerint egyiknek se szurkoltam, a kapitány maga nem szimpatikus, de az a hiszti, amit Mikasa és Eren levágtak... inkább azt akartam, hogy mindketten haljanak meg, mármint Armin és a kapitány.

Bár, ha igazán őszinte akarok lenni, akkor, nekem mindegy volt, hogy ki éli túl.

2016. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Semmi értelme nem volt ennek a fejezetnek, egy hónapja ezen hőbörög a fandom (a japán fandom is). Random kiírták a legikonikusabb szereplőt (persze, he had it coming, de ezer értelmesebb módon is meg lehetett volna ezt oldani) és Monty Python-szintű komikum, ahogy a fő hármast próbálják mindenképp életben tartani (Kenny sokkal kevesebbe halt bele, mint amit most Armin kapott, csak ő nem volt főszereplő). Ráadásul Armin nagy "haláljelenete" teljesen jelentőségét vesztette. Erwin nem volt se kedvenc, se legkevésbé kedvenc szereplőm a másik két szóban forgó karakterrel ellentétben, róla tudok a legtisztább fejjel ítélkezni, de vele kapcsolatban is csak azt látom, hogy semmi másért nem sérült és halt meg, csak hogy ezt a feszültséget bedobják. Abszolút nem arról van szó, hogy Rivaille hogy döntött, hanem hogy Isayama mint író mit akar.
2016. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Kenny nem azért halt bele a kevesebb sérülésébe is mert már öreg volt? Amúgy az hogy a fő hármast mindenképp életben akarják tartani nem igazán tetszik. Bírom mind a hármat de úgy tragikusabb lenne. Én inkább Erwint mentettem volna meg.
2016. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Idős vagy sem, mi az, hogy agyonégve leesik 60 méterről és túléli... :/
2016. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én, ahogy értelmeztem a dolgokat, nem annyira Levi döntésének gondolom azt, hogy Armint hagyta életben, hanem a parancsnok végső utasításait követte. Mert azért lássuk be, ha rajta múlik, biztos nem őt menti meg, egy parancsnok, az expedíciók mibenlétének kitervelőjének a jelenléte, főleg egy ilyen krízishelyzetben, sokkal fontosabb, mint egy újonc katonáé... Nagyon sajnálom, hogy Erwin meghalt, és igaza van itt az előttem szólónak, az író szebben is megoldhatott volna sok mindent, nem csodálom, hogy a fandom hőbörög. Bár furcsa módon én még reménykedem, hogy Erwin valahogyan visszatér még.
2016. okt. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erwin halála szánalmas volt szerintem. Az egyértelműnek tűnt, hogy meg kell halnia, mert már amúgy sem bírta volna sokáig valószínű, de ez így nagyon hirtelen és nagyon random jött. Persze, értem én, hogy nem lehet a világ végéig húzni az időt, de időnként olyan vontatott tud lenni ez a manga, és pont ezt csapják így össze... Nem értem az írót. :/ Sajnos az anime is nagyjából ebbe az irányba tendált, néhol nagyon-nagyon feszegette a határaim, mert nem haladt semerre... Na mindegy, ez nem is érdekes.. Rivaillet sem sajnáltam soha úgy, mint abban a fejezetben. :( Egyszerűen semmi jó nem történt vele szinte egész életében. Hogyan lehet ennyire kegyetlen sorsa valakinek! Azonban logikus volt Armint megtartani. Elég lényeges karakter, és ezek után van egy olyan érzésem, hogy csak még inkább az lesz. Másfelől én imádom, annyira aranyos. XD Elfogadnám kisöcsinek. :D Persze, nem ez alapján kellett volna megírni a sztoriját, hogy aranyos vagy nem, de a potenciál, ami benne van! Erent és Mikasát nem szeretem annyira... :/ Nagyon nehéz jó főszereplőket kreálni, ezt elismerem, de valami hiányzik belőlük... A hisztijük meg nevetséges volt valóban... de hát gyerekek még, ez van. Azért remélem, hogy valamerre fejlődnek ők, és nem lesznek mindig így együtt, hárman. De azt hiszem, hogy ezt terve is vette az író. Hát kíváncsi vagyok.
2016. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
Ahogy nézem itt elégé Erwin pártját fogják az emberek. Na akkor most én Armin oldalára álnék. Szerintem teljesen jogosan menteték meg őt. Hisz gondoljunk már bele..ha Armin már 15 évesen olyat tud produkálni amit a tapasztalt osztagvezetők vagy akár jobbat is (mert ugye tudjuk hogy Hanji-van karöltve tervezgetett már) akkor ha már most ennyire ért a stratégia ki terveléséhez mi lesz ha még tapasztalatott is szerez?? Erwin meg azért már elégé idős,és hiányzik egy karja is. Valószínű hogy nem húzta volna valami sokáig főleg egy ilyen világban (mellesleg én ki nem állhatom Erwint, Armin pedig a kedvencem úgyhogy ezt az érzelmek is fűtik azért xd ) szóval szerintem teljesen jól alakult ez a helyzet.
2017. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Armin az új Erwin, csak fiatalban.
2017. jún. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat, Armint azóta sikerült megkedvelnem, de ettől függetlenül örök Erwin-párti maradok :D
2017. jún. 19. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!