Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek az Aang legendája...

Szerintetek az Aang legendája animének számít?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2016. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai sorozat, nem japán. Vagyis nem anime.
2016. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. Sok stíluselemet az animékből kölcsönöztek, de amerikai készítők és koreai animációs stúdió közös munkája.
2016. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Az én véleményem szerint Anime. Szerintem nem az határoz meg egy animét ha Japán. Eleve a történet egyébként valami japán helyen játszódhat, mert a nevek japánok, és az írások is mind kandzsival vannak írva. (de ez csak az én véleményem)
2017. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Utolsó: a négy népet kínai, japán, tibeti, és inuit kultúra ihlette, amiből a tűz népe egyértelműen a japán ihletésű, így főleg ott vannak a japános hangzású nevek is. A sorozat nagy része a föld királyságában játszódik, az ottani nevek pedig mind kínaiak, és az egész sorozatban is kínaiul vannak írva a szövegek, nem japánul. Végül is igazad van, hogy kandzsival vannak írva, mert a kandzsi szó szerint kínai karaktert jelent. :)
2017. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!