Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is az Avatar aang...

Kincsi2003 kérdése:

Szerintetek is az Avatar aang legendájából Katara jobban illik Zukoval mint Aangal?

Figyelt kérdés
Lécci irjátok le a véleményeteket

2016. jún. 4. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rajongói mindenféle párosításnak, mert több olyan rész is volt ami alapján lehetnének együtt. Leginkább azon múlik neked melyik tetszik.
2016. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájuk csak rájuk nézel, mint párosra, valóban Zukoval mutat jobban, de egyébként jobban összeillik Aanggal, szerintem.
2016. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Aang-al illik össze a legjobban.
2016. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dorcii98 ***** válasza:
31%
Szerintem Zukoval sokkal jobban mutatnak együtt. Arról nem is beszélve,hogy korban is közelebb állnak egymáshoz. Zuko szinkronhangja, Dante Basco is Zutarát shippelte Kataang helyett.Még egy pólója is van amire ez van írva: "Zutara forever".
2016. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krisipoke ***** válasza:
100%

Igazából pont annyi a korkülönbség Zuko és Katara között, mint Katara és Aang között. Kivéve persze, ha Aangot 112 évesnek számoljuk :)


Szerintem egyébként Aanggal sokkal inkább összeillik. Ne csak a külsőségeket nézzük emberek.

2016. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2016. jún. 6. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy késéssel ugyan, de én is írok egy választ. Szerintem sokkal jobb Aanggal. Alapvetően tény, hogy Zukóval nagyon jó a kémiájuk, hiába nincs konkrét romantikus jelenetük, nehéz nem belelátni a dolgot. De szerintem nem véletlen, hogy az egész szériára jellemző (a Korra legendájára is), hogy az ellentéte elemű párosok nem igazán működnek. Hiába jó a kémia pl. Lin és Tenzin (Toph lánya és Aang fia között) az egyik annyira föld jellemű, a másik annyira levegő, hogy folyamatosan ütközik a személyiségük, nem harmonikus a kapcsolatuk, képtelenek hosszú távon fenntartani, és ezt ők is realizálják, hiába sejthető, hogy az érzelmek nem múltak el. Aang és Katara között nincs az a dinamika, mint Zuko és Katara tűz-víz jelleme esetén, de cserébe nagyon harmonikusan kiegészítik egymást, Katara érzelmessége remekül passzol Aang elszállt, levegős jelleméhez, és a képregényekből kiderül, hogy Aang karakterfejlődéséhez is nagyon kell a párkapcsolat jelenléte. Zukónál én azért is voltam inkább megelégedve a Mai-jel való kapcsolatával, mert a csaj a sarkára bírt állni, valahányszor Zuko féltékenykedett, titkolózott, vagy úgy általában, nem kezelte egyenlőként a lányt. Nem tudom, hogy Katarával az ilyen szituációk mihez vezettek volna.
2019. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!