Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Annyira nem híres, ismeri...

Annyira nem híres, ismeri egyáltalán az No 6. animét? Szeretitek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
valaki a No 6 animét* csak elírtam :D sorry
2016. szept. 11. 15:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem. Nagyon jó anime. Csak ajánlani tudom
2016. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Istenem, ha tudnád, mióta meg akarom tudni ennek az animének a címét! Köszönöm, ezer hála, hogy feltetted a kérdést, mostmár én is megnézhetem :3
2016. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet azzal a kijelentéssel, hogy annyira nem ismert. AA-n pl. több mint 3000 felhasználó jelölte be látottnak, MAL-on 158 ezren, népszerűség tekintetében itt a 284. helyen áll. Persze nem olyan ismert, mint mondjuk egy Death Note, Sword Art Online vagy Shingeki no Kyojin, de ismertebb, mint mondjuk az Aoki Hagane no Arpeggio, C, Cencoroll, Ef - a Tale of Memories, Hikaru no Go, Gundam sorozatok vagy a Rainbow.

Sőt, ahogy elnézem, a BL műfajon belül is azok között van, amelyeket elég sokan láttak (Junjou Romantica és Sekaiichi Hatsukoi nézettség tekintetében egyaránt mögötte vannak MAL-on, sőt, AA-n is).

Japánban, BD/DVD kiadás tekintetében azonban valóban nem olyan népszerű, a Junjou Romantica és a Sekaiichi egyaránt nagyobb eladással rendelkeznek.


Egyébként kedvelem az animét, nem a kedvencem, de ettől függetlenül szerethető, és élveztem, amikor néztem. Tetszett Shion és Nezumi kapcsolata is, jó volt, hogy megfelelő határokon belül mozogtak (tehát egy olyan személynek, aki csak ismerkedik a műfajjal, és még nem akar beleugrani a mély vízbe, szerintem egy tökéletes anime). A története és a világa is érdekes volt, és egész jól le is zárták szerintem (nem tudom, hogy feldolgozta-e az egész light novelt vagy sem), igazából hiányérzetem se volt vele kapcsolatban.

2016. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nagyon szívesen :D Csak ajánlani tudom, tényleg nagyon jó. ( a harmadik résztől különösen nagyon beindul az anime ) Majd írd meg, hogy hogy tetszett :)


Utlsó: Hát pedig kérdés sem volt eddig a gyakorin az animéről, én tettem fel az elsőt róla :D Egyáltalán nem annyira ismert, pedig szerintem megérdemelné, ugyanis a karakterek nagyon jók és a történet is az. Az egész light novelt feldolgozta egyébként, szóval nem valószínű egy második évad, hacsak nem az író ír még hozzá.

Nekem nagyon fájdalmas volt a befejezése xd és hiányolom azt az újra találkozást, de hát ez van... maradnak a fan fictionok xd

2016. szept. 11. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakoriról nem érdemes szerintem népszerűségi következtetéseket levonni, a fent említett oldalak (AA - legnagyobb magyar, MAL - legnagyobb angol animés közösségi oldal) már jobb statisztikákat jelentenének:)
2016. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Láttam régen.
2016. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Luna1919 ***** válasza:

Nagyon jó

, imádom

2016. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!