Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyiket szeretitek jobban?...

Melyiket szeretitek jobban? Ha egy jó énekes egy tehetség kutatóban (pl. X-faktor) lesz híres, vagy ha ír egy dalt és úgy fut be?

Figyelt kérdés
ti melyiket részesítitek előnyben?

2012. okt. 15. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem, nincs gond az X faktorral...most itt arra gondolok,h mindenki fel van haborodva , h hulyitik a nepet a szavazassal meg hogy meg van tervezve stb.. Velemenyem az,h engem abszolut nem kell ,h zavarjon,mert ezt egy szombat esti kikapcsolodasnak tekintem,szepen vegignezem/hallgatom, es ennyi. Nem szavazok,de nem is jar a szam ,h huhh ez kamu... Ezt most csak arra fel irtam,h ez egyutt jar az egesszel es szerintem sokkal 'szorakoztatobb' igy megismerni az adott enekest,persze az sem rossz,ha vki ugy fut be,h ir egy dalt.

Szoval en szeretem nezni,es az is tetszik,h uj szemelyeket ismer meg az ember,persze az is igaz,h ez nagyon ideiglenes dolog..kivetelek vannak mondjuk.

Az viszont teny,h egyes versenyzoknek elonyosebb lett volna dal iras es ugy befutas..mivel olyan a szemelyisege,h ellenszenvet valt ki. Gondolok itt Csobot Adelra,aki szep,jo szoneszi tehetsege van,egy stilust biztosan jol enekel,Viszont a szemelyisege ,viselkedese nem szimpatikus.

2012. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Részben értek egyet az előző válaszolóval!:) Szerintem jobb,ha valaki önerőből jut el a "csúcsra",mint így mert lehet,hogy itt is volt olyan a tehetségkutatón aki jobb,mint akik bejutottak csak épp az adott napon nem szerepeltek jól,vagy elrontottá valami miatt és nem engedték újrakezdeni!Szóval,aki saját erejéből jut el oda,hogy elismerjék sokkal többre becsülendő,na és persze az ilyen műsorok nyerteseire később nem emlékszik senki!Vagy ha még a nyertesre talán,de a többi résztvevőre biztos nem!Gondolok itt pl "Megasztár 1. évad" ki tudja felsorolni kik voltak benne? Ez így van minden más ilyen zenei műsorral!
2012. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha saját erőből próbál híres lenni az a jó,vagyis ha ő ír egy dalt és sokat tesz érte.Ha viszont ez nem megy, akkor remek kiugrási lehetőség az X faktor és társai.Azt ítélem el, ha a Valóvilágból akar énekes lenni pl.Cristofel :S
2012. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írjon egy dalt, sokkal jobban tisztelem azokat, akik önerőből jutnak fel, de végül is, ha tehetséges, akkor mindegy (csak általában a tehetségkutatósok nem igazán azok, pláne nem Mo-n) :)
2012. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második.:) Az sokkal személyesebb és ugye a szövegíráshoz kell tudni kottázni (különben ,hogy marad meg a fejedben a szöveg dallama ?) És sok zenész nem is tud kottázni..tehát én a másodiknál maradok.
2012. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Második.
2012. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!