Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hetaliában miért kettő...

A Hetaliában miért kettő Olaszország van?

Figyelt kérdés

A történet főszereplőjét Venezianónak hívják, de többnyire Olaszországnak hívják. Bátyját Romanónak és csak egyszer hívták Olaszországnak az egyik epizódban (Spanyolország főnöke mondta ki). Sokat tanultam a Római Birodalomról meg Olaszország történelméről is, de akkor sem értem, miért kettőt rajzolt az alkotó. Az északiak és a déliek eléggé különböznek egymástól, mert az északiak szorgalmasabbak, nem gesztikulálnak annyit, a déliekről meg azt mondják, hogy lusták, sokat gesztikulálnak, stb. Emellett, külön uralkodójuk volt.

Nem találtam erről infókat sem magyarul, sem angolul, így nem értem. Elég zavaros nekem.



2016. szept. 11. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Külön vették északot és délt.Azért vannak ketten
2016. szept. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Vagy még az 1871-es egyesítés előttre utal, amikor Róma külön volt a többi résztől.
2016. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt a válasz a kérdésedre.1-es voltam.

[link]

2016. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Észak és dél kulturálisan is eléggé eltér egymástól, amúgy én még az olasz tanáromtól hallottam, hogy délen az emberek barátságosabbak, északon meg kicsit bunkók, szóval a személyiségük is fel lett cserélve. Mellesleg ellennének egymás nélkül is, nem hiányzott egyik félnek sem az egységesítés. Nem is nagyon szeretik egymást úgy nagy átlagban. Állítólag az északiak (olasz tanáromtól tudom, ismétlem) szemében ami Firenze alatt van, az már nem is számít Olaszországnak.


Szóval, így ilyen tekintetben nekem egyáltalán nem volt furcsa, hogy ketten vannak.

2016. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HelenTheAnimeFan válasza:
Ha úgy nézzük, 3 olasz van, nem véletlenül van az Italian Trio, amiben Seborga (Romer Vargas), Észak-Olaszország (Veliciano Vargas), és Dél-Olaszország (Lovino Vargas) van. Egyszerűen más hogy hívják őket, de mindegyik olasz. XD
2018. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!