Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem szinkronizálna/fordí...

Miért nem szinkronizálna/fordítanak le több Animet, illetve Mangat magyarra? Miért nem fejezik be egy adott sorozat szinktonizálását, ha elkezdték?

Figyelt kérdés
Ilyen például a Bleach, a Naruto, az InuYasha, stb stb.

2016. szept. 13. 23:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert a magyar szinkron nem jó animékhez...

Igaz h a magyar szinkronszínészek világhírűek, de animeszinkronizálásban/fordításban nagyon pocsékak...

nézd meg ez:


https://www.youtube.com/watch?v=GPJMW7PgG_0

2016. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Kiwi Tv-én lesz Anime a Dínók Királya ezt kellene minél többen nézni, aztán majd talán jöhet a többi: Tsubasa kapitány, Megaman Nt Warrior, Kaleido star stb.... hasonlók. Évi 154 millióból ne várjatok sokat.

6- 12 Gyerekeknek pl: Jó a szinkron is szerintem.


Azért a szinkron utálók miatt nem kéne teljesen eltörölni őket vagy nézettség miatt. Mindig lesz olyan aki utálni fogja, akkor nézze neten felirattal nem kötelező semmi, ha nem tetszik, de ne ócsároljuk milyen a szinkron te se szereted, ha leszólják rajzodat valahol el kell kezdeni. Hagyjuk őket békén és fejlődhet még a szinkron is építő kritika lehet. Én szívesen nézem néha szinkronnal, mikor fáradt a szemem stb... Eredeti nem eredeti megint más tészta 6 évesnek elég, amit a tvében lát. De nem kellene végleg le venni műsorról.


Star Academy is bukta nézettségileg, de adják végig...VV8 utaálják, de még is nézik ennyit erről. Anime is legyen még, ha nem is dönt rekordot....

2016. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 D-Mano ***** válasza:

#11-es!


Valahogyan sejtettem, hogy ezt a videót fogja takarni a link. És pont azt a hatást érte el nálad, amire gondolta, hogy többeknél el fogja érni...

2016. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válayzokat!:)
2016. szept. 14. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!