Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez csak engem érdekel? Trónokk...

Ez csak engem érdekel? Trónokk harca (SPOILER)

Figyelt kérdés
az 5-ik évad végén a vörös asszony leveszi a nyakláncát s öreggé változik. Ennek nem lesz semmi jelentősége a többi évadban? mert amint láttam a 6-ikban ezzel már semmit nem foglalkoztak. Vagy még lehet a 7-ik vagy 8-ik évadban magyarázzák meg? vagy csak feldobtak egy témát és úgy hagyják? vagy nem is lényges ez a dolog? engem azért érdekelne a magyarázata. A könyveket nem olvastam

2016. szept. 13. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az a jelentősége, hogy kezdi elhagyni a hite. Szerintem lesz még erre utalás a későbbiekben.


Engem jobban zavar Szürke Féreg és Missandei "félbehagyott" románca, bár örülök, hogy kihagyták és nem ilyesmivel húzzák az értékes műsoridőt. :D

2016. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Amúgy tényleg:D de az is alakulhat még a késõbbi részekben

2016. szept. 13. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen megmagyarázni? Vagy mit kell még ezzel foglalkozni? Ennyi szeretnéd még látni az aszott csöcseit?


Ez a jelenet nem szólt másról, csak hogy megmutassák a nézőnek, hogy Melisandre igazából már úgy 300-400 éves lehet és hogy nem úgy néz ki mint ahogy mások látják, mert az csak bűbáj. Ennyi, nem több. A láncát meg gondolom néha leveheti magának ha olyan kedve van és egyedül van.

2016. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A könyvben Melisandre rakott 1-1 karperecet Mance Rayderre és Rattleshirtre (a vad a sorozat elejéről, aki elfogta Jont és Qhorint), és a karperecek felcserélték kettejük kinézetét. Mance úgy nézett ki, mint Rattleshirt, Rattleshirt pedig úgy, mint Mance. Így mikor mindenki azt hitte, hogy Mancet égették el, akkor az igazából Rattleshirt volt, Mancet pedig elküldték Winterfellbe, hogy szöktesse meg Aryát (a könyvben nem Sansa ment feleségül Ramsayhez, hanem Sansa barátnője Jeyne Poole, akit Aryának álcáztak, és Jonék azt hitték, hogy Ramsay feleségül vette Aryát).


Gondolom ezt a fajta "mágiát" akarták bemutatni a sorozatban, csak ott sokkal rövidebbre fogták (mint minden mást is), erre pedig a Melisandre jelenet megfelelő volt.

2016. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a sorozatban már azzal elszúrták, hogy egyszer láttuk Melisandre-t nyaklánc nélkül fürödni asszem a 3. vagy 4. évadban.
2016. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6. évadban volt....
2016. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!