Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért lettek az Animék ilyen...

Miért lettek az Animék ilyen híresek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már olyan szar hogy jó de miért lett ilyen híres?Néha látom az embereket hogy még az égről is leimádkozzák a csillagokat ezért a műfajért.Persze régen én is szerettem a Dragon Ball-t de ezek az undorító,erőltetettek,elvontak már valahogy elvesztették a varázsukat de olyan sokan nyáladzanak rá hogy már kezd nekem kellemetlen lenni és ne kezdjétek el azt hogy mély mondandójuk van mert ezt ti sem hihetitek el!

2016. szept. 20. 14:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is túlzásnak tartom, hogy egyeske mennyire tisztelik ezt az anime vallást... példának: most nem találtam de volt egy kép hogy egy meseszereplő ideges fejjel néz és odavolt írva "amikor valaki lemesézi az animéket" igen, az animék mesék, animációk, animálva vannak, és az animált dolgok mind rajzfilmek, azaz mesék.
2016. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

TrainTehn


A mese definíció szerint kitalált történet. Az már, hogy animáltva, élőszereplős filmként vagy színpadi előadásként nézi meg valaki, már részletkérdés. Hófehérkéből, X-menből és Rurouni Kenshinből is van előszereplős és animált változat. Na most akkor ezek mesék vagy sem? A forrás, a történet ugyanaz, csak más technikával adaptálták.


A mese egy irodalmi műfaj, az animációs film pedig egy filmművészeti ág.

2016. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó ebbe talán tévedtem de ez nem változtat a tényen hogy az animék rettenetesen túlértékeltek...
2016. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlértékeltek.Egy tucat film elnyomja őket.Egyrészt mindenkinek más tetszik,lehet valaki filmekben talál magának valót,lehet valaki animében.Elvagy keveredve,nagyon értelmetlen dolgokat írsz...
2016. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igényes rajzok, jó történet. De szerintem nem kéne feltétlenül az animéket kiemelni. A többi igényes rajzos, és jó történetű mesék is szerintem ugyanúgy lehet népszerű.
2016. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Jó ebbe talán tévedtem de ez nem változtat a tényen hogy az animék rettenetesen túlértékeltek..."


Nézz meg pár Kon Satoshit és ismételd meg ezt a mondatot. Simán megállnak egy jobb Scorsese vagy Nolan mellett.


Azt mondani, az anime túlértékelt, mert csak a felhypolt tucatszart láttad, vagy azt sem, kb olyan, mint az élőszereplős filmekre rámondani, hogy túlértékelt, mert Adam Sandler csak fos filmeket csinált.

2016. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést meg te nem gondolhatod komolyan...

Meglehetősen kevés rajongójuk van, akik meg szeretik azokat meg rögtön lenézik, akkor is, ha nem is hirdetik hogy azok. Ha csak a Dragon Ballból indulsz ki meg a sztereotípiákból akkor persze hogy nem tetszenek. De még ha nem is szereted őket, akkor miért kell lenézni azokat, akik igen?

2016. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Média káros hatása.


Egyre több anime/japán fanatikus vallás imádok.Ők weeabook?

2016. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik az utolsó vagy nem olvasta el az eddigi válaszokat vagy van valami az agyában amiért nem fogja fel őket. Mindegy legalább röhögtem egy jót.
2016. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
18-as válaszoló tényleg orbitális hülyeséget mondott.
2016. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!