Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a legjobb Anime (...

Melyik a legjobb Anime ( aminek a legnagyobb a nézetsége )?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A "legjobb animét" keresed, a legnézettebbet, vagy azt, amelyik a "legjobb" a legnézettebbek közül?:D


A "legjobb" szerintem relatív fogalom, minden műfajban vannak kiemelkedő animék, és kevésbé jók, illetve mindenkinek vannak kedvenc animéi, amit ő személyesen tart a legjobbnak. Általánosságban a Fullmetal Alchemist (Brotherhood) animét tartják a legjobb animének.

Az 5 legnézettebb anime MyAnimeList alapján: Death Note, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Fullmetal Alchemist (Brotherhood) és a Code Geass.

Az első öt anime, amit a legtöbben jelöltek kedvencnek (szintén MAL, azért ezt hozom példának, mert eddigi tapasztalataim alapján ez rendelkezik a legtöbb regisztrált felhasználóval animés oldalak közül): Fullmetal Alchemist Brotherhood, Death Note, Steins;Gate, One Piece és Code Geass.

MAL Top 5 anime: Kimi no Na wa. (animefilm), Fullmetal Alchemist (Brotherhood), Gintama, Steins;Gate és Hunter x Hunter (2011) (valójában a 3. a Gintama 4. évada, az 5. pedig a 2. évad, de ugyanaz a cím, így egybe vontam).


AniDB-n legjobbra értékelt animék: Mushishi, Gintama, Ginga Eiyuu Densetsu, FMAB, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu (Suzumiya Haruhi no Yuuutsu befejező mozifilmje).


Japánban a legnépszerűbb animék BD/DVD bevétel alapján: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (¥1,312,139,000), Gintama (¥1,077,580,000), Kidou Senshi Gundam SEED (¥997,922,000), Neon Genesis Evangelion (¥977,056,000), Bakemonogatari (¥930,524,000).


Japán ranglistákat nem nagyon nézegetek, de azokon is általánosságban a fent említett animék vannak (anno néztem egyet, de már nem emlékszem rá pontosan).


Szerintem ennél részletesebben és átfogóbban nem lehet ezt a témát kivesézni:D De biztos van még más oldal/szempont, ami most nem jutott eszembe^^

2016. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

OFFolni jöttem.


Mi lenne, kedves második, ha nem javasolnád vadidegen embereknek, hogy kövessenek el öngyilkosságot? Ha ennyire a társadalom legmocska akarsz lenni, tőlem legyél, de legalább lenne pofád nem az internet anonimitása mögé bújnod. Vagy személyesen már nem működik a dolog, mert a kedves barátaid rájönnének mekkora egy maliciózus féreg vagy?


Értékelnénk, ha a saját dolgoddal foglalkoznál, és nem rajtunk, animéseken vezetnéd le az azzal kapcsolatos frusztrációdat, hogy az égvilágon senki nem foglalkozik a véleményeddel.


Köszönjük.

2016. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(A válaszomnak most már nincs túl sok értelme, mivel az eredeti második válaszoló ellenszenves megnyilvánulását törölték. Hála istennek.)
2016. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!