Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan, aki az anime részeket felgyorsítva szokta nézni?

Figyelt kérdés

igazából régen sosem néztem így. de mivel már egy jó néhány éve elég kevés időm, és így nincs nagyon kedvem az unalmasabb elhúzott részekre sok időt áldozni, ezért általában már 2szeres, vagy 4szeres sebességen nézem, olvasom a feliratokat, persze leállítom ha mondjuk olyan hosszú a dialógus a képernyőn hogy így nem tudom elolvasni. de hogy már általában így nézem őket. így is ugyanúgy átjön, csak éppen nem annyi időt áldozok rá, hanem feleannyit, vagy kevesebbet

(amúgy ha valakit érdekel a dolog, akkor angol animenéző oldalakon lehet felgyorsítva nézni őket)


csak én vagyok ezzel így? (nekem néha egy kicsit bűntudatom van miatta:,D) vagy ti is szoktátok?



2016. okt. 2. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor amikor youtuben nézem,mivel ott eleve felgyorsítják a szerzői jogok miatt.Ott még eltűröm,de nem igazán szeretem felgyorsítva nézni.
2016. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
énse, habár részben már megszoktam. eleinte nekem sem tetszett így, mert természetellenes és sokkal jobban kell koncentrálnom hogy ne maradjak le, így nem annyira lazítós a dolog.:/ csak az a helyzet hogy enélkül meg az örökkévalóságig tartana mire végeznék egy animével:/
2016. okt. 2. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 20 perc nem olyan vészes idő. :D
2016. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
persze, csak ha naponta egy részt nézek, és rengeteg anime van tervben eléggé bosszantó ha ilyen lassan haladok:D
2016. okt. 2. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még vagy 20 animét kell megnéznem,de sorra jönnek az újak,de mégsem gyorsítom fel.Egyszer úgy is a végére érek. :D
2016. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fúú nekem a "megnézendő" listámon 107 van, és több közülük 100-nál több részes :,) nemtom, nekem az tényleg azért örökké tartana ha nem gyorsítanék be néha egy picit:D
2016. okt. 3. 00:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Uff,hát akkor így megértem. :D
2016. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Unalmasabb részeknél én maximum másfélszeresére szoktam gyorsítani, nem érdemes túlzásokba esni. Egyszer (nyelvvizsga előtti nap) lepörgettem a Gakkou gurashi-t 4x-es sebességgel. Na utána csak úgy néztem ki a fejemből :D

Amúgy a Teekyuu-t pont neked találták ki. 2 perc egy rész,de több dolog történik benne, mint egy neverending shounenben. :D

2016. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!