Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismer valaki a Sword Art...

Ismer valaki a Sword Art Online- hez hasonló anime sorozatot?

Figyelt kérdés

Végig néztem mind a 2 évadját, és nagyon tetszett, és kíváncsi lennék rá, hogy a Log Horizonon, a Dot Hack-en kívül van e olyasmi sorozat ami hasonlóan jó, és hasonló témát foglal magába, mint a SAO. (tudom van már sok ilyen kérdés, csak annyi a gond velük, hogy mind 2012-es, 2014-es, és reményeim szerint azóta csak jelentek meg új anime sorozatok, amiket még azokhoz a kérdésekhez nem írtak.)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 6. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából a Sword Art Online (egyébként mocsok alacsony) színvonalához áll közel a "Danmachi", egy paraszt hajszállal fölötte a "Hai to Gensou no Grimgar", megint egy kicsivel följebb "Overlord". Még a Sword Art Online-nál is színvonaltalanabb az "Accel World", de ugyanannak az írónak a munkája, úgyhogy ez (nem csoda) is bejöhet. A legjobb talán megüt egy középszerű szintet.


Ha valahol a .//hack és a Log Horizon szintje környékén keresnél inkább, akkor szóba jöhet a "Konosuba", ami kb az előbb felsorolt foshalom paródiája.


Játék alapú, de nem konkrétan videojátékban játszódó sorozatok:


Btooom!

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

No Game No Life


Ezekből leginkább az utolsó érdemes figyelemre, illetve játékadaptáció, de nem konkrétan játékként működik a "Choujigen Game Neptune The Animation".

2016. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Mindet megnézem milyenek. Nem értem miért mondja mindenki azt hogy alacsony a színvonala a SAO-nak, nekem nagyon tetszett az egész, lehet benne van az is, hogy jómagam is rengeteget játszottam régebben MMORPG játékokkal. Még egyszer köszönöm.
2016. okt. 6. 19:58
 3/5 Yuu21 válasza:
56%
Accel world , No game No life , Owerlord és Phantasy Star Online 2
2016. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


Ha lejjebb görgetsz az oldalon van egy kategória, hogy hasonlónak jelölt művek. Nem régi újítás az oldalon, de imádom.

2016. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkitől a választ:)
2016. okt. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!