Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek olyan animét vagy...

Ismertek olyan animét vagy filmet sorozatot, ahol a főszereplő antiszociális vagy kemény múltja van, ami miatt megváltozott?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen műfajban, továbbá lehet kirekesztett, félreismert, intelligens, rideg, stb.

2016. okt. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hyouka.A főszereplő egy szürke srác,akit nem érdekelnek olyan dolgok akiért mindenki rajong,stb.Rejtélymegoldós és nagyon jó.Lassan indul be,de azután már egyre izgalmasabb.

Naruto.Kemény múltja volt és próbál megváltozni,bár ez shounen nem tudom neked mennyire számít.

2016. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Shigatsu wa Kimi no Uso

Natsume Yuujinchou

Kara no Kyoukai

2016. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Berzerk. a régi az első részen kivül az elősztori. (mangában mondjuk ezerszer jobb)
2016. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Berserk-t már láttam és a Naruto-t is, de természetesen shounen is jöhet. Hyouka-ban is valamikor bele fogok kezdeni. A Natsume Yuujinchou első évadát láttam már, majd azt is folytatni fogom valamikor. Ha tudtok még ezeken kívül hasonló témájú animéket vagy filmeket ajánlani nyugodtan írjatok. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2016. okt. 11. 08:52
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg még:

Rainbow

91 Days

Code Geass

2016. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KaMamber. ***** válasza:
100%

Ao haru ride

Shigatsu wa kimi no uso

Kyoukai no kanata

ez mind anime és van bennük romantika

(az ao haru ride mangaban folytatódik)

2016. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KaMamber. ***** válasza:
100%

Nem rég irtam,de még valami az eszembe jutott szóvalgl gyors ide kaptam a telefonom

Chuunibyou demo ga shitai ez egy nagyon jó anime nekem egyik kedvencem

2016. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Darker than Black - Hei rideg, intelligens, rossz múlt minden megvan ami kell
2016. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Toradora! - Mindenki bajkeverőnek tartja, meg renitensnek amer fura a feje, medig rendes a srác

Golden time - Egyetemista fiu aki az érettségi után amnéziás lett és elfelejtett mindent ami addig volt, meg a régi énje szellemként kísérti és próbálja befolyásolni

2016. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
NHK ni Youkoso!
2016. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!