Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Bleach manga...

Mit gondoltok a Bleach manga befejezéséről? (686. fejezet)

Figyelt kérdés
Én személy szerint szomorú voltam, de csak mert az elejétől kezdve Ichirukit shippeltem, de ettől eltekintve nem volt rossz. Sőt, nagyon tetszett Kazui és Ichika találkozása. Szóval kíváncsi vagyok hogy ki volt az aki még mindig olvasta, és mi a véleménye a befejezéséről. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. okt. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Olyan lett, mint az egész történet volt: egy kalap szar.
2016. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rég elkellett volna vágni a mangát. Nem azért ért véget mert Kubo azt akarta, látszott az egészen hogy már csak kényszerből írja, annyira nem volt semmi ötlete. A kiadó sürgette, az amúgy évek óta betegeskedő írót, a nézők meg unták a szart, és olyan mélyen voltak az eladások, hogy NEM véget ért, hanem gyakorlatilag kaszálták a mangát.


És igen, évek óta szar volt, de látszott is rajta hogy Kubo nem akar vele már sokmindent kezdeni.

2016. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 470+ fejezetnél tartok, de átugrottam 684-686-ra, őszintén szólva nagyon összecsapott lett a vége. Többet vártam tőle, úgyhogy egy ideje abba is hagytam. :D Én amúgy valahol olvastam, hogy 700+ részes lett volna, de helyette gyorsan le zárták.
2016. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy elég feltűnően össze lett csapva a vége. Talán egy 20-30 plusz fejezettel lehetett volna valami normális belőle, de így gyakorlatilag annyit kaptunk, hogy a történetszálak összevissza csapongtak, szinte semminek a kifejtésére vagy megmagyarázására nem volt idő, így egy érthetetlen, ömlesztett massza lett az egészből a végére.
2016. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából nekem is ilyen érzés volt: [link]


Kazui és Ichika találkozása amúgy nekem is tetszett, közel sem éreztem erőltetettnek, mint a Boruto generációt a Naruto végén, ez tényleg csak egy kis utalás volt az író ciklikus történelem felfogására.

2016. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon dühös voltam, hogy Kubo összehozta Rukiat és Renjit, meg Ichigot és Orihimét, ezek a párosítások egyoldalúak voltak. Csak azért csinálták, hogy ne legyen olyan szánalmas Orihime, így összehozták Ichigoval, aztán hogy Rukia ne maradjon egyedül, őt meg Renjivel... Viszont Rukia lánya nagyon cuki, Kazui is okés, de sokkal jobban tetszene, ha Ichigo és Rukia közös gyerekei lennének :)
2016. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nos igen, azt én is észrevettem hogy erőltetett lett a vége, az eleje sokkal másabb volt:D
2016. okt. 16. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!