Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz a bleach animének folytat...

H.adrienn527 kérdése:

Lesz a bleach animének folytatása? Olvastam már olyanokat hogy 600. fejezet olvasható, de azt filmbe nem csinálják meg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 11:19
 1/4 anonim válasza:
az a hír járja, hogy akkor kezdik amikor véget ér a manga, ami kb még 1-2 év (de ez sem biztos)
2014. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gyanús, hogy egy éven belül vége lesz a mangának, legalábbis én nagyon remélem.Nem akarom elvenni a kedved, ez saját vélemény, meg még néhány ismerõsömé.Siralmas, ahogy még próbálkozik szegény Kubo, de inkább szánalmas, mint érdekes eseményeket vezet be(Mint a régi csavarok, harcok, bár talán 2-3 jó volt itt is).Plusz olyan változások, hogy pf...(Nem tudom olvasod-e ezért nem írok pontos eseményeket).Egyébként én nem hallottam, hogy kapna majd folytatást.
2014. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a manga egyre gyengébb, én már csak muszájságból követem mert kiváncsi vagyok a végére.
2014. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen az a hír járta, hogy miután befejezik a mangát, lesz folytatás. Befejezték a mangát. Erre mit mondtak? Még befejezik a Naruto Shippuuden-t(telirakták fillerekkel, meg minden, csak hogy húzzák az időt...), utána folytatják animében, fillerek nélkül. De ez sem jött be. Tavaly októberben jött ki az utolsó NS rész, azóta pedig semmi hír afelől, hogy folytatni akarnák. A manga meg amúgy sem véget ért, hanem elkaszálták, emiatt eléggé összecsapott és érthetetlen lett a vége, tehát (szerintem!) meg sem érné folytatni animében. A manga eladásai a béka segge alatt voltak, már bocs' a vulgáris kifejezésért, de ez van. Szerintem csak az abszolút fanokat érdekli, akiknek még ez a sz*r is megfelelt. Maximum akkor lenne értelme csinálni animét, ha ott-Kubo-sensei közreműködésével-kibontakoztatják a cselekményt és elvarrnak minden szálat, ergo rendes befejezést csinálnak neki.
2017. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!