Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sesshomaru hogyan tudja...

Sesshomaru hogyan tudja használni a szent kardot? (Anime/Inuyasha)

Figyelt kérdés
Értem,hogy a kardot csak ember vagy félszellem érintheti meg,mint Inuyasha,és később Sessomaru a felcsatolt emberi kéz miatt,de hogy tudja használni? Elvégre az egy dolog hogy kézbe veszi,de ha jól értettem használni csak az tudja,aki szereti az embereket,meg akarja őket védeni,de Sesshomaru pont hogy nem ilyen,és mégis használta....

2016. okt. 28. 11:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez Rin miatt lehetséges, őt elvileg szereti. :)
2016. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De Rin csak később kerül a képbe,30-40 részek után,Sesshomaru pedig már 20adik rész előtt használta:))) szóval minden halandót gyűlölt :)
2016. okt. 29. 22:48
 3/4 Courcelle válasza:

Aham, a kardot csak ember, vagy félszellem érintheti, használhatja. Az ember szeretet sztem nem feltétel.


Sesshomaru a Final act-ben (9.rész?) már bőven bebizonyítja, h gyengéd érzelmeket táplál... hogy Rin-ért a Tensaigat is hagyná meghalni. Ehhez képest a 15.részben mégis térdre kényszerül a Tessaiga használata után, szóval... az nem döntő hogy szereti-e az embereket, vagy megakarja-e védeni őket.


Így sztem az a kisebbik probléma, h Sesshomaru 1x1 égési sérülések árán tudja használni... Az viszont már érdekesebb, hogy az Apjuk, hogy tudta évszázadokon át forgatni????? Az Apjuk, aki tiszta vérű szellem?!

Zavaros..

2016. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért tudta szerintem az apjuk forgatni, mert a saját fogából készült a penge.
2017. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!