Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan film ami korrektül...

Handsomeboy kérdése:

Olyan film ami korrektül mutatja be az embereket tehát nem az amerikai, angol, francia, brit a szent a német és szövetségesei paedig ördögök? Mesefilmek mint Pearl Harbor el van ferdítve. Háborús filmekre gondolok

Figyelt kérdés
háborús filmek
2016. okt. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Das Boot; Sztálingrád
2016. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
Vaskereszt... Régi nagy kedvencem a témában.
2016. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam mint a Szakaszvezető,igaz ez vietnámról szóll de korrektül bemutatja az amcsik valódi arcát nem úgy mint a Sch. listája és egyéb balgaságok. Tehát aránylag korrekt filmek a 2.világháborúról????
2016. okt. 22. 21:20
 4/7 Dongaben ***** válasza:
Sajnos nem nagyon készültek ilyenek a 2. Világháborúról... A Vaskereszt is csak annyiban más, hogy bemutatja azt, hogy a Németek is csak emberek voltak...
2016. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A háborús filmekben az ellenség általában arctalan. A legjobb háborús filmek amcsik, de szerintem azok se titkolják nagyon, hogy ők se voltak szentek. Persze nyilván nem is arra van kihegyezve. De szerintem ezekben elég gcik tudnak lenni a "jófiúk" is:


A dicsőség ösvényei (Kubrick, 1957)

Az algíri csata (Pontecorvo, 1966)

Apokalipszis most (Coppola, 1979)

A szakasz (Stone, 1986)

Acéllövedék (Kubrick, 1987)

Az őrület határán (Malick, 1998)

2016. okt. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vaskeresztet tudom én is ajánlani.
2016. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire felel meg az elvárásaidnak, de pl. a Rommel, nekem nagyon tetszett.
2016. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!