Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yuri! On ice: szerintetek...

Yuri! On ice: szerintetek összehozzák majd viktort és yurit?

Figyelt kérdés
Elég nyilvánvaló yaoi utalások vannak,pedig még csak a 4. résznél tartunk. Nem azért nézem mert azt várom ,hogy összejöjjenek,bár nem hagy hidegen a téma az is biztos. Ti mit gondoltok lessz "romantikus szál"? Nem sokmindent találtam a neten a szerzőkről sem,érdekelne az is ,hogy valyon hány szériásra tervezik. Köszönöm szépen az építő válaszokat előre is! :)

#anime #Hentai #Yaoi #yuri #Viktor #yuri x viktor #on ice #ice yuri on ice
2016. nov. 2. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, a műfajoknál nincs ott se a yaoi, se a shounen-ai.
2016. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem, mert az anime nem BL. Az "utalások" pedig egyszerű fanservice jelenetek, amik azt a célt szolgálják, hogy minél több női rajongó megvegye majd a DVD/BD kiadásokat.
2016. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy összehozzák őket.
2016. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem 4 rész van. Holnap fog kijönni a hatodik rész :) Magyarra fordítva viszont lehet, hogy csak később jelenik majd meg indavideón. Ha egy picit tudsz angolul, akkor ajánlom neked a kissanime weboldalt. Itt van visszaszámláló mindig a következő részig. most 11 óra múlva jön majd ki a 6-ik része a Yuri on ice-nak :)

És hogy a kérdésre válaszoljak: Nem valószínű, hogy lesz romantikus szál ( sajnos :D ) mert még csak shounen ai tagot sem kapott, szóval valószínűleg csak egy fanservice sorozat amiben húzogatják előttünk a mézesmadzagot, de ennél több nem lesz, mint ami eddig volt :D ( Hú de örülnék, ha mégis lenne legalább egy csók :D )

Egyébként azt nem tudni, hogy hány részesre tervezik a sorozatot, de az biztos, hogy az első széria az 12 részes lesz :) De mivel ekkora nagy sikere van valószínűleg csinálnak neki több évadot is. Iszonyú sok rajongója lett viszonylag rövid időn belül, pedig még csak most jön majd ki a 6-ik rész :)

2016. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4.: amikor a kérdést feltette a kérdező, gondolom, még csak 4 rész jelent meg:)
2016. nov. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Óh valóban ^^ Elnéztem a napot.
2016. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy Yuri szerelmet vallott élő adásban, Viktor a fürdőben, hogy a testébe szeretett bele ahogy korcsolyázik, aztán élő közvetítésben csókolóztak a jégen, mit gondolsz? :D
2016. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Aewea válasza:

pedig ide az van irva műfajba, hogy shounen ai meg hogy homoszexuális,

[link]


kitudja mi lesz még belőle *-*

én szerintem még lesznek szaftos részek :P

2016. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8.: amikor a kérdés kiíródott, még nem volt ott a shounen-ai műfaji besorolás, így ebben a hiszemben válaszoltunk akkor.

Bár szerintem ezt csak azoknak tették oda, aki nyavalyogtak, hogy "fúj, két fiú" meg "Yaoi on Ice" meg ilyenek, ettől még nem feltétlenül lesz shounen-ai (bár a shounen-ai és yaoi kifejezéseket japánban már nem használják, egységesen BL van, vagyis fiúszerelem). De mondjuk sportanime meleg karakterekkel is lehet még, tehát a homoszexualitás kategória szerintem abszolút rendben van. (A Shinsekai Yori se BL meg shoujo-ai attól, hogy az azonos nemű karakterek egy rész erejéig "egymásnak ugrottak", meg néha visszautaltak rá, hogy több van köztük, mint barátság.)

2016. nov. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt még a mai napig nincsen odaírva,csak,hogy sport anime: [link]

December 22.fog megjelenni új rész angolul,úgyhogy 12részes lesz

2016. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!