Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yuri! On ice: szerintetek...

Yuri! On ice: szerintetek összehozzák majd viktort és yurit?

Figyelt kérdés
Elég nyilvánvaló yaoi utalások vannak,pedig még csak a 4. résznél tartunk. Nem azért nézem mert azt várom ,hogy összejöjjenek,bár nem hagy hidegen a téma az is biztos. Ti mit gondoltok lessz "romantikus szál"? Nem sokmindent találtam a neten a szerzőkről sem,érdekelne az is ,hogy valyon hány szériásra tervezik. Köszönöm szépen az építő válaszokat előre is! :)

#anime #Hentai #Yaoi #yuri #Viktor #yuri x viktor #on ice #ice yuri on ice
2016. nov. 2. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsót picit pontosítanám, ha nem gond :) 12 részes lesz az anime, de az utolsó rész december 21-én fog kijönni. Addig meg szerdánként este angolul mindig kijön az újabbrész.a kissanime weboldalon mindig pontosan felrakják :) ( van angol szinkronos változat is, de azt nem ajánlom ) A shounen ai taggal pedig szerintem az ég adta világon semmi gond nincs. Ez egy jó kis anime sok BL elemmel, de végre nemcsak utalások vannak, hanem a készítők meg is erősítették, hogy együtt vannak ^^ Remélem kapunk második évadot *A*
2016. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Most meg még gyűrűt is húztak egymás újára <3
2016. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lányok, ez canon. Viktuuri is canon!! alig hiszem el :D El vagyunk kényeztetve ezzel az animével <3
2016. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Totális BL az anime. Imádom :3
2016. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Azért ne az animeaddicts legyen már az etalon :D szép és jó oldal, de ne vegyük hivatalos forrásnak. Nem shounen ai, nem yaoi (látom, némi fogalomzavar van a köztudatban...), viszont a csók ott volt, a párkapcsolat ott van (mindkettő a készítő által megerősítve), ezért ez is beletartozik. És őszintén szólva engem nem zavar, hogy a nagyon enyhe nagyon gyengéd nagyon bájos romantikus szál egyneműek között van. De ettől még nem yaoi, nem shounen ai, mert attól még, hogy egyneműek szeretik egymást, nem kell ilyen tageket kapnia. Felejtsétek el az animeaddictsot mint forrást, remélem hamar leszedik ezt a butaságot onnan.
2016. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
és lőn, eljegyezték egymást! kéne a második évad
2017. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Remelem lesz nagyon arik meg hat utalnak ra a kovi reszekben 😍
2017. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!