Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Owari no seraph című...

Az Owari no seraph című animében hol van Mika vámpír füle?

Figyelt kérdés
Mert ugye minden vámpírnak nagyobb füle van, csak neki nem látszik, vagy nem tudom... xD

#anime #Mikaela Hyakuya
2016. nov. 15. 19:03
 1/7 anonim válasza:

Tündéreknek, és elfeknek van olyan fülük, amire te gondolsz. A vámpíroknak vámpírfogaik és vörös szemeik vannak.

#teamowarinoseraph

2016. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De nekik is nagyobb a fülük O.o

Hasonlítsd csak össze Krul Tepes-t és egy embert az animében...

2016. nov. 15. 19:29
 3/7 A kérdező kommentje:

Például ezen a képen is lehet látni

[link]

2016. nov. 15. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Mika hajstílusa miatt nem látszik a füle. Pl neki se látszik:

[link]


Ha pedig nem ezért, akkor lehet h azért mert emberi vért az anime nagy részében (még) nem ivott így nem teljesen változott át vámpírrá. (régen láttam, de ezzel a magyarázattal gondolok a 2. évad utolsó részeinek valamelyikére - bocsánat ha spoiler lett)

2016. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, közben találtam egy részt az animében, ahol látszik a vámpír füle :DD
2016. nov. 17. 16:07
 6/7 anonim válasza:
(LEHET HOGY SPOILER!) Azért mert Mika az animében még nem teljesen vámpír.. Majd csak a végén lesz az... És asszem akkor kicsit látszik majd neki..
2016. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm, de már találtam egy részt, ahol látszik a füle :3

Az első évad 11. részében találtam, amikor Juu először "változott át" ,14:55 körül :DD

Akkor elfújja a szél a haját, és látni lehet a fülét :3

(Amúgy nem volt spoiler, már láttam az animét ;) )

2016. nov. 26. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!