Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Vámpírnaplók...

Mit gondoltok a Vámpírnaplók 8. évadáról?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek ez a Sybil karaktere? Sokan utálják,bár ez érthető,mivel szétakarja szakítani a kapcsolatokat és szerelmeket,de nekem alapjáraton tetszik ez a szirén karakter,végre van benne valami változatosság nem csak vámpírok. Bonnie-t sajnálom most nagyon,remélem valahogy visszaszerzi a varázserejét,mert így olyan esetlen szegényke.

Úgy láttam a következő rész bemutatójából,hogy jön egy másik szirén aki Sybilnek a testvére(bár lehet nem jól hallottam) :)



2016. nov. 5. 14:50
 1/3 anonim válasza:
100%

huhh..én ezt a Sybilt utálom..XD

mondjuk én nagyon Delena fan vagyok,plusz a kedvenc karakterem Damon...szoval ertheto miért...:D

Amugy Damon és Enzo nagyon jol jatszak ezt a "gonosz" karaktert...:D szegeny Bonnie..:( foleg most,hogy Enzo is kikapcsolta..:(

Steroline-nak orulok,mert végre boldogok.:) bár én a Klaus kapcsolatnak jobban orultem volna,de ez sem rossz..:)

Amugy remelem nem az egesz evad errol fog szolni,hogy Damon mikor esz ujra "normalis" (bár amennyire o tud..:DD)


Ha megengeded feltennék én is párkérdést neked:D :

szerinted amugy visszatér Elena ?(mert sok infot olvastam errol hogy de még nem érkezett biztos valasz)

Damon meghal a sorozat végén? (mert ugye a konyvben meghal)

Lesz még valaha Delena?

Most Tyler tenyleg meghalt?

Amugy én most neztem meg az elozetest es én is ugy hallottam,hogy jon a testver..


(helyesirasi hibákért bocsi,gyorsan irtam)

2016. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Én eddig imádom

Végre visszakaptuk az igazi, első-második évados TVD-t; az 5.-6.-7. fele nagyon ellaposodott szerintem

Én szeretem Sybilt, mindig is bírtam az ilyen karakatereket, csak szerintem ritka idegesítő feje van szegénynek :D

Először fura volt ez a "pokol" dolog ebben a sorozatban, de így van rá lehetőség, hogy Elena mellett esetleg Katherine is visszatérjen, mivel ő feltehetőleg oda került

Stefan és Caroline esküvőjének nem örülök csak, szerintem furán együtt, meg az is érdekes hogy Caroline anya :/

Damont sokkal jobban kedvelem most, Elena mellett iszonyú nyálas volt

2016. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem elég jó, bár Sybilt utálom. Az első válaszolónak üzenem hogy Nina biztos vissza fog térni, a műsor producere (nem tudom hirtelen a nevét) már megerősítette :) nem szeretem Damont mikor nincsenek érzései :/ annyira szeretem Bonniet es Enzot együtt, azt hogy Enzot a szerelem így meg tudta változtatni :) Carolinet és Stefant együtt nem nagyon kedvelem, még mindig reménykedem hogy Car végül Klaus mellett köt ki :)
2016. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!