Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A watamote magyar szinkronja...

A watamote magyar szinkronja mikor lessz kesz, es hol lehet majd megnezni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 16:10
 1/8 anonim válasza:
Ez érdekel engem is!Elvileg valami Dragonhall+-on.De mi ez?Miért nem rakják fel simán a youtubera?
2016. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezte vki facebookon oldalukon. Belinkeltek egy több mint egy óras vidit hogy ebben van, érdemes megnézni. Kérdezem, miért nem válaszolnak neki rendesen, emberek többsége nem ér rá erre. Mire ok bunkoztak. Nagyon durván. Törölték persze, de képernyő képpel megvan nekem az egész. Szóval ha megakarod tudni, nézd meg azt a rossz minőségű beszélgetős videót...
2016. dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem lenne egyszerűbb kiírni,hogy mikor lesz?

Te megnézted a videót?

2016. dec. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, mert jobban szeretem japán szinkronnal nézni az anime két és már láttam is a sorozatot. Csak érdekelt, hogy állnak. Normálisan kérdezte a srác, de nem voltak hajlandóak elárulni
2016. dec. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogy akarják egyáltalán,hogy bárki megnézze,ha el sem árulják,mikor lehet látni?
2016. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beleneztem a videoba olyan 1 hete, en sem ertem miert csak a dragonhall-on lessz elerheto.En is jobban szeretem az animeket japan szinkronnal, de kivancsi vagyok milyen lessz magyarral.
2016. dec. 3. 16:53
 7/8 anonim válasza:
De mi ez a dragonhall?Valami tv csatorna?
2016. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van facebook oldal is es weboldal is.
2016. dec. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!