Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem rettenetesen...

Csak szerintem rettenetesen gagyi a Lucifer című sorozat magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni angolul magyar felirattal és aztán megnéztem 1 részt magyar szinkronnal és borzalmasnak találtam. Más is van ezzel így? :D
2016. aug. 18. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, szerintem jó magyarul.
2016. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mostanság sajnos a sorozatok, filmek 99%-nak fhos a szinkronja - Fargo, Sherlock, TVD... A régiek, akik még tudták a dolgukat, kezdenek "kihalni", a fiatalok pedig unalmasak, és színtelenek.
2016. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%
Szerintem jó a szinkronja.
2016. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Én magyarul kezdtem el nézni, de annyira borzalmas volt Chloé magyar hangja, hogy váltottam angolra. Jól tettem, Lucifer hangja is sokkal jobb, a szinkronizálók figyelhetnének rá, hogy legalább a valódi hang közelében járjanak.
2016. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nekem bejön, szerintem jól elvan találva.
2017. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én szinkronhang mániás vagyok. Csomó sorozatot néztem már, és rengeteg szinkronhangot ismerek. Utálom angolul felirattal nézni a sorozatokat, mert még a magyar beszéd tele van érzelemmel, addig az angol lapos, és egyhangú.

A Lucifert is magyarul kezdtem, aztán eljutottam oda, hogy nem volt még leszinkronizálva mert nagyon friss volt, de annyira imádtam, hogy nem bírtam kivárni a szinkront így elkezdtem angolul. Na azóta ki nem állhatom a szinkronját. Chloe magyar hangja egyszerűen szörnyű, nem illik hozzá. Luciferé kicsit megközelíti az eredetit, de nem szeretem. Maze hangja egyáltalán nem Maze-es, Linda hangja meg ugye Farkasinszky Edit, akinek mindig is ellenszenves volt a hangja, szóval ezért nem jó. Egyedül Dan hangját imádom (Zámbori Soma) ő az egyik kedvenc férfi szinkronhangom. A többi pocsék.

2017. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mi benne a rossz? Szerintem teljesen jó.
2022. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!