Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One piec (doflamingo) hunter...

One piec (doflamingo) hunter x hunter (hisoka) karaktere volt a jobb főgonosz?

Figyelt kérdés
valahol olvastam hogy hisoka mondták egyik legjobb gonosznak de nekem doflamingo sokall jobban bejött és szerintetek melyik a jobb ?

2017. jan. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Hisoka!!!


És nem volt, még mindig az :)

2017. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést nem irtam végig one piece
2017. jan. 1. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Hisokat jobban szeretem, de valahogy nekem nem tűnt főgonosznak, még gonosznak se nagyon, csak egy picit talàn. Chrolloéknak és Gonéknak is segìt,...persze nem azert mert olyan kedves lenne XD


Doflamingo pedig egy tökéletes főgonosz. Eléri, hogy teljes szívből megutáld azért amiket tett/tesz, de mégsem tudod utálni teljesen mert menő, és megvan benne az ami ahhoz kell, hogy jó főgonosz legyen.

2017. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hisoka sokkal inkább ellensúly, mint főgonosz, viszont még így is sokkal jobb karakter.
2017. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Doflamingo
2017. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Doffy
2017. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Hisoka nem főgonosz karakter, így Doflamingo. Hunter x Hunterben igazából nem is nagyon van főgonosz karakter, de ez nem zavar. Az az anime úgy jó, ahogy van.
2017. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!