Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Stranger Things...

Szerintetek a Stranger Things vagy a Westworld a jobb sorozait eddig?

Figyelt kérdés
Mindkettő sorozat idén kezdődött és mindkettőt láttam,és szerintem kiváló sorozatok.De nem tudom eldönteni hogy melyik tetszik jobban.Nektek mi a véleményetek?

2016. dec. 22. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

A Stranger Things sokkal jobb. A Westworld egy sokszor unalmasan csordogáló cucc volt, nem túl érdekes rejtélyekkel, és egyáltalán nem eredeti robotlázadással.

A Stranger Things viszont egy mestermű.

2016. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz őket összehasonlítani, de ha csak minőségileg próbálom értékelni, azt mondanám,hogy az ST vezet. Ott szó szerint minden a helyén van, nincs egy fölösleges perc sem, az információt és a rejtélyt remekül adagolja.

A WW többnek adja el magát, ami. Csillogó-villogó HBO-s termék, amin nagyon jól lehet szórakozni, de az a végtelenül megjátszott, felülről a nézőre lenéző, atyáskodó álbölcsesség, és a csak a titkolózás kedvéért belebegtetett eszméletlen sok, de egyébként alig releváns rejtély a végére az agyamra ment. Persze végignéztem, és ott leszek a második évadnál is, de koránt sem tökéletes, még a nagy nevek sem húzzák fel annyira, hogy kedvenc legyen belőle. A Stranger Things meg az első perctől azzá vált az én könyvemben.

2016. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint a Stranger Things sokkal jobban tetszett.

A Westworld se rossz, jobb sok sorozatnál, de sokszor eluntam magam, míg az előbbi minden percét élveztem.

2016. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs hogy idepofátlankodok ilyen későn, csak azért írok hogy a Westworld-nek is legyen egy szavazata :D
2017. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Stranger Things nekem sokkal jobban tetszett személy szerint. Tűkön ültem szinte a kíváncsiságtól részenként. Itt az arányok tökéletesek.

A másikat sokszor untam. Pedig az is jó.

2017. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Stranger thingset 2 este alatt végignéztem nem tudtam leállni vele.

Habár westworldnél még csak 3 részt láttam de ez alapján érezhetően gyengébb,többször unatkoztam rajta.Mindenképp végignézem mert azért érdekel de szerintem közelében sincs a ST-nek.

2017. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csakis ST
2018. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Westworld, mivel közelebb áll a valósághoz. Az első két évadot úgy végig néztem hogy egy pillanatra nem kalandoztam el. Minden érthető volt, sőt elgondolkodtató hogy mi lesz a következménye a cselekedetnek. Számomra az első helyezet az összes sorozat közül, mivel eléggé műszaki beállítottságú vagyok, engem baromira érdekel a téma. Plusz egy apokalipszis is, amit a technológia vált ki. Ami azért reálisabb annál hogy egy szörny megtámad és felfal... De a Stranger things is egy klasszul kidolgozott sorozat szerethető színészi gárdával.
2018. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!