Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime, ahol a főszereplő...

Anime, ahol a főszereplő 'negatív' személyiség fejlődésen megy keresztül?

Figyelt kérdés

(A negatív azért van oposztrófok között, mert nem teljesen erre gondolok.)

Olyan animékre gondoltam, ahol a főszereplő (leginkább fiúknak örülnék, de persze jók a női főszereplők is) eleinte egy boldog, szociális, optimista karakter, vagy legalábbis egy normális ember, ám az események hatására hideg és mondhatni érzelemmentes lesz. Bár nem kell a kontrasztnak ilyen erősen kijönnie, igazából elég ha csak kezdjük észrevenni, hogy már nem egy naív, genki karakterről beszélünk.

Most így két példát tudnék felhozni:

Tatsumi az Akame ga Killből, amit most nézek, így csak másoktól hallottam, hogy ez a változás megfigyelhető. Valami ilyesmit keresnék.

Kaneki Ken a Tokyo Ghoulból, amit szintén nem láttam (a mangát tervezem elolvasni), de azokból amit hallottam róla meg láttam belőle, ez is nagyon jól hangzik.

Előre köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 13. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Parasyta

School life

2017. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inuyasha
2017. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg Berserk (manga) - bár itt az elején már ilyen, majd a visszaemlékezés arc-ban derül ki milyen volt régen.


Tokyo Ghoul manga


Deadman Wonderland (manga, de van anime is csak gyenge)

2017. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 14. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Death Note
2017. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91 Days
2017. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Parasyte the Maxim
2017. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!