Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki gondolja úgy, hogy Itachi...

Ancsa itachi kérdése:

Ki gondolja úgy, hogy Itachi és Hinata passzolnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
ha mondjuk Naruto meghal például, szerintem sokkal jobban illenek egymáshoz, csak kíváncsi vagyok, hogy hányan gondolják ezt így?

2017. jan. 28. 14:33
 1/7 opened paradise ***** válasza:
91%
Szerintem Hinatának inkább nagypofájú barát kell,mert ő is szótlan.
2017. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
De szép igazi klasszikus ___FELNŐTT___ párkapcsolati kérdés.
2017. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb,hogy Itachi már rohadt régóta halott.Ha Naruto meghalna gondolod,hogy majd Itachit felélesztik,hogy Hinata összejöjjön vele?! :D

Nem illenek össze,nagyon nem.

2017. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is Hinata a kedvenc női karakterem, illetve Itachi az egyik férfi, de szerintem nem illenek össze. Ég és föld a kettő. És ha Itachi élne is, biztosan nem térne vissza Konohába. Azt tenné, amit eddig. Hinata pedig nem az a fajta, aki csak úgy elhagyná a falut. Illetve ha Naruto meghalna, akkor Hinata összetörne lelkileg, tehát szerintem ez egy őrült ötlet. :D
2017. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát igazából nem tudom. Szerintem Naruto és Hinata együtt a legjobb. Kiegészítik egymást a különböző személyiségükkel. Még nem gondolkodtam el azon, milyen lenne egy Itachi x Hinata pár. Nekem a kedvenc szereplőim különben. :D
2017. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Itachinak eleve hülyeség barátnőt adni. Ő úgy jó egyedül, akinek van egy munkája (kém), amiben baromi profi. Senkivel nem illik össze.
2017. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sakura-sama ***** válasza:
Szerintem Hinata soha nem szólítaná meg Itachit, mert szótlan. Itachi pedig sose kezdene vele beszélgetést, mert hülyeségnek gondolná.
2023. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!