Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elolvassátok és mondtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvassátok és mondtok véleményt a versemre. Vagy nem vers ez hanem inkább. na. "agyszülemény" és mit gondoltok rólam ezek alapján? Milyen fiú vagyok én?

Figyelt kérdés

Irdatlan közelség, távoli messzeség, súly és tömeg, nem számít. Erő és fájdalom, vér és könny, ellentétek és egyformák, kudarc és siker.

Nem számít ha a föld az éggel össze is ér, vagy ha eltűnik mindenki aki él, és mikor nap sem süt már és csak por és hamu marad már, nem félek én, mert te itt vagy nekem és élsz.

Éltetsz engem, benned bennem, mindörökké és soha.

A nap, kihunyni készül, a föld aludni akar, megfáradt mindkettő már ebben a hosszú harcban. Egy valaki viszont nem akar nyugovóra térni, ez itt, ő aki harccol, fáradságot, könnyt és vért nem kímélve, emeli a pajzsát, tartja a kardját, minden erejével kitart, hisz ott van neki ő, akit akar.

És indul a harc....fáj robbanás, kényszer, bódulat, iszap, kén,karmazsin méreg mely mindent betakar. Felemeli hát és vágja, üti szedi, tépi marja akarva teremti szét amit isten összerakott, és nem állhat útjába sem nap vagy hold.

Talán vége gyengülni készül az ellenség, vajon ennyi volt, megpihenhet? Nem, mert jön a következő menet. Ez bizony nagyobb és fájdalmasabb mindennél, mert ő maga az ég az isten akivel harcolnia kell, de nem adja fel, megy, megy, megy előre és megy míg ki nem végzi azt aki őt és őt valaha is szétszedi, harcol kapar körme kiszakad haját szálakra hullatja, nem érdekli őt semmi már, csak az a lány akiért harccol.

Nem engedd, nem tántorít nem lép hátra. Csontja törik bőrét tépik, törik az acél, roppan a kő, nincs semmi ami gyönyört vagy szépet mutatna. Nincsenek maszkok sem eltakaró árnyak, nincs árnyék, nincs lélek, csak maga az ember. A nyers valóság tükröt mutat már.

Látja célt a gyenge pontot a fájdalmat a reményt mely neki adatott megtámadja kardja ketté törik pajzsa feloszlik, de nem hátrál, megtámadja megszúrja, beledöfi törött kardját és látja, hogy az ellenségnek ez fáj, gyengül utolsó erejével még támad egyet, de nekem ő már sebet nem ejthet mert én győztem, megszereztem a titkot, a holdat és a napot.

Újra alkotom én az emberek jövőjét, és benne ott van nekem a remény a kis tünemény, az a lány, az a kis csillag az a kis óvó tekintet és kis gyenge lélek, az akiért élek én az akiért születtem én, az akiért meghalok én....a lány..akit úgy hívnak, hogy Katalin.



2014. márc. 4. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát elolvastam és hogy mit gondolok rólad enyhén langyos vagy.
2014. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerelmes erzelmes srac vagy. Ez jon le.
2014. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

langyos?


oké...azért köszi :-)

2014. márc. 4. 13:13
 4/19 anonim ***** válasza:
Már bocs hogy azt írtam langyos javítok a hozzá szólásomon inkább azt mondanám valami elfojtott pszichopata sorozat gyilkos akit molesztálnak otthon és ki közösítenek mindenhol.
2014. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
esküszöm el akartam olvasni, de az első sor kiütött
2014. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezen a kamrazsir mérgen kicsit fennakadtam. Mi ez?
2014. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nőként megirni egy kamut, és utána a nevedet is odabiggyeszteni, hát, szerintem közel vagy a megőrüléshez.
2014. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

az nem r hanem n csak nagyon gyorsan gépeltem és nem javítottam át.


akkor ezt ne küldjem el annak a lánynak akit szeretek?


nem jó?

2014. márc. 4. 13:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Most nem értem 1-es és 4-es vagyok megint vissza járok mert már nah :D Most a kérdésben az van hogy milyen fiú vagy te? A vers végén azt írok Katalin vagy. Most akkor mi a wut van? Egy lány vagy fiú testébe zárva vagy hermafrodita vagy valami baj lehet csak azt tudom szerintem fordulj orvoshoz még nem késő. Rossz a beálítottságod vagy mi a wut van.
2014. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"az akiért élek én az akiért születtem én, az akiért meghalok én....a lány..akit úgy hívnak, hogy Katalin."


fiú vagyok süsd meg :D:D:D és Katalinért élek.


jaj tudom, hogy értelmetlen, de nem hittem, hogy ennyire s**r lesz.


:-(

2014. márc. 4. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!