Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani animéket?...

Tudnátok ajánlani animéket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgymond teljesen kezdő animés vagyok,egyszer nekikezdtem a Narutonak viszont az első rész után meguntam :D Fiú vagyok (ha ez segít).

2017. febr. 5. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom milyen műfajt vagy mennyire durvákat szeretsz. Esetleg zavar e ha nem szinkronos, csak feliratos...de attól még írok párat amit szerintem érdemes elsők között nézni:

Bleach (hasonló feeling-je van mint a narutonak de sztem izgalmasabb a sztori)

D.Gray man

Soul eater

Kuroshitsuji

Assassination classroom


Esetleg picivel ,,komolyabb":

Ao no exorcist

Attack on titan

Bungou no stray dogs


Az én kedvencem a Tokyo Ghoul(horror-scifi között) Death note (psycho) és az Owari no seraph (vámpíros)

Még rengeteget tudnék mondani, ha mondod milyen fajtát szeretsz. Ha tetszett valamelyik, írj :)

2017. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fullmetal Alchemist Brotherhood kezdésnek nagyon jó és kötelező darab! (a hun szinkronnal is az egyik legjobb)


Később ha belejössz:

Death Note

Code Geass

Parasyte the Maximum

Steins;Gate

Monster

2017. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Aaa alap műveket emberek, azaz előttem szólók, bőven kihagytatok eh


Előttem szólónak: Owari no Seraph-ot nem kifejezetten ajánlanám kapásból most nagyon, ha már a Naruto-ra is ráuntál kérdező: elmondom, miért.

Oké, vámpíros, van benne akciójelenet is néhol, a háttérsztori alaplevezetése sem rossz, a grafikája ütős, ha hd-ban nézed, és még a karakterek sem unalmasak, de nem kapásból ezt nyomnám oda a kezedbe, hogy nézd meg, mert előbb csobbanj egy jót az akcióval dúsabb animék között, ezt ha rám hallgatsz, hagyd későbbre, hidd el, így megvan a maga varázsa. :D

Nem az animét szólom le, de ha Naruto


Írok még párat azért én is:

Yuyu Hakusho- mehet még az alapokhoz, hoh, bőven, ezt meg bűn lenne kihagynod (szerintem mindenképp menj rá erre kezdőként:D Rohadtul megéri, fiú animés barátaim mindig ezzel jönnek)



Owari no Seraph-ot nem kifejezetten ajánlom most nagyon, ha már a Naruto-ra is ráuntál, elmondom, miért. Oké, vámpíros, van benne akciójelenet is néhol, a háttérsztori alaplevezetése sem rossz, a grafikája ütős, ha hd-ban nézed, és még

2017. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Natejók..élet. Már bocsánat a kifejezésért. Ezt sem így terveztem elküldeni. Istenem. Engedd meg, hadd javítsak.


Kérdező kedves, ne nézz idiótának, tényleg sokat segített amúgy, hogy megadtad a nemed, könnyebb lehet talán kapirgálni egy-egy kategóriában:)


*Nem az animét szólom le, de ha Naruto-n eluntad magad, akkor még nem kezdtél bele igazán, és lehet, nem is az ilyen szintű animékre kéne rágyúrnod.

Maga az Owari nagyon jó, de eh. Kezdőnek nem rossz, persze, de attól még kedvcsinálásképp nem tartanám számodra igazinak.


Alap főmű:

Yuyu Hakushon kívül van más is még

Samurai Champloo

Gintama

Cowboy bebop


Többi:

Aijin

Shingeki no Bahamut

Log Horizon

Tengen toppa gurren lagann

Baccano

Noir

Claymore

Steins;Gate- annál inkább, mint a Naruto.

Ergo Proxy- ez is mehet, habár nem kezdő anime, lazában merem ajánlani.

Parasyte- nem rossz alapnak.

Psycho Pass- ez figyelemmegragadó

Tokyo Ghoul- meh, nagyon hype-olt, azaz felkapott. De passz, te döntsd majd el, hogy tetszik-e, vagy sem.

Shigurui-szamurájos

Brave 10-szintén

Akame Ga Kill (esetleg)- amolyan karakterdarálós (majd megérted ezt a mornid poént)

Neon genesis evangelion

Gangsta

Bungou stray dogs (elgondolkodtató)

Sengoku Basara

Hyouge mono

Basilisk

Mushibugyou (nem, nem mosóbugyó:D)

Samurai 7


Remélem, segíthettem!!:)

2017. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bungou stray dogs


Joker game (nem tipikus anime, nem biztos hogy be fog jönni, de egy próbát szerintem mindenképp megér)


One punch man (dö beszt :D)


Magi:The labyrinth of magic


Beelzebub


Ixion saga dt


Haikyuu (röpis)


Kuroko no basuke (kosaras)


Sayonara zetsubou sensei (kell hozzá egy enyhén beteg humor :D)


Soul eater


Attack on titan (ebbe mindenképp bele kell nézni)


A Haikyuu-t meg a Kuroko-t mondjuk csak akkor ajánlom ha nem bánod hogy egy-egy meccs mehet akár öt részen keresztül is :D

2017. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem a Top10 animém nem mond épp kezdő de lehet hogy pont hogy a kezdő animék jönnek majd be ha már a naruto nem jöt be

Top10

1.fma

2.akame ga kill

3.ao no exocisto

4.naruto

5.rakudai kishi no cavalry

6.bleatch

7.Owari no Seraph

8.Nejimaki seirei senki

9.attack on titan

10.Shinmai Maou no Testament

+sao

De szerintem mivel fiú vagy igy az ecchi animék tetszeni fognak azok meg a következők (neg persze a top10-ben is van)

Date a live

Campione

Trinity seven

Infinit stratos

Highschool dxd

2017. febr. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hellsing

Régebbi anime és én imádtam. Vámpíros anime ami egyszerűen csak jó és kész. :D


Magi:The labyrinth of magic; Magi: The kingdom of magic; Magi: Sindbad no bokuen


Nagyon vicces anime nagyon jó történetel és kidolgozott karakterekkel ezen felül a látványa az valami isteni.


Soul Eater

Akciódús és vicces, a szereplői mind viccesek és jól kidolgozottak ezen felül maga az egész világ amiben játszodik nagyon tetszik.


Ao no exorcist

Nagyon jó a történet és látványos az egész :D (2 évad már itt van :D)


Bungou stray dogs


Akciódús maffiás különleges képességes dolog aminek jó a története és a szereplők is (2 évad van kint, de szerintem még nem befejezett)


Parasyte: The maxim

Isteni jó történet brutális és fordulatos akciódús. Látvány is jó.


Asszem kezdésnek ezek jók lesznek, esetleg még a DeathNote,

2017. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!