Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan/ Snk kerdes...

Attack on titan/ Snk kerdes Elolvastam a mangat, de par dolgot nem ertek. Valaki elmondana?

Figyelt kérdés

1: rod reiss hogyan lett titan? Mert Historia novere Uri Reisstol kapta meg az erot, de hat mikor osszedolt a barlang akkor Rod Reiss atvaltozott titanna. De o kitol kapta ezt? Es mondott valami olyat, hogy o nem kaphatja meg azt az erot, amit Historianak akart adni. Miert nem?


2: Eren es Historia ennyi ev ota meg egyszer sem ert egymashoz? Mert mikor a medalokat megkaptak es kezet csokoltak neki, akkor emlekezett csak Eren. Meg mikor hozzaert ahhoz a titanhoz amelyik megolte az anyjat.


3: Ha valahogy ki tudnak iktatni azt a titant aki Grisha korabbi felesege volt, es Eren megkapna az erejet, akkor nem kellene megennie Historiat nem?


4: Mi volt az a resz, mikor kb a negyven valahanyadik fejezetben, amikor a varat tamadtak meg a titanok es eloszor tunt fel a majomtitan, Ymir es Berthold veszekedtek es Ymirnel volt egy konzerv es az volt rairva, hogy hering. Es Berthold megkerdezte, hogy megis honnan tudja ezt, mert o nem tudta elolvasni. Na ez mi volt vagy mi ertelme volt ennek?


5: Eren anyjaval most mi van? volt egy visszaemlekezes, keith shadis mondta hogy grisha elmondta erennek, hogy az anyjat megette egy titan es rogton ez utan elvitte az erdobe es titanna tette es felfalatta vele magat. es shadis megtalalta utana erent es elvitte vissza a varosba. de hat ezt a reszt nem ertem, mert alapbol az egesz tortenet igy kezdodott, hogy grisha elment par napra es magara hagyta a csaladjat. es a fal ez utan tort at es eren LATTA meghalni az anyjat..szoval most mi van?



2017. febr. 23. 21:04
1 2
 1/11 Kosbor24 ***** válasza:
100%

1. Rod Reiss rendhagyó módon felnyalogatta a titánszérumot, ami kifolyt a földre. Azt, hogy miért nem kaphatja meg az erőt én sem értem, de szerintem szimplán át akarta passzolni a melót a lányának.


2. Szerintem a naplók elolvasása elindított egyfajta láncreakciót Erenben, ezért kap egyre több emléket.


3. Azt az óriást már megölték. Eren a koordinátor erővel önkéntelenül ráuszította a többi óriást, akik széttépték.


4. Valószínűleg azért tudte elolvasni, mert ő a kontinensről jött, legalábbis szerintem. Egyébként az nem Berthold volt, hanem Reiner.


5. Eren anyja meghalt Shiganshinában mert megette a férje előző nője. Ennyi. Nem tud visszajönni, nem támad fel, meghalt. A többi onnantól mindenféle időgubancos emlék csak.

2017. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. :) Igen, utana eszembe jutott, hogy osszekevertem Reinert meg Bertholdot. Tudom, hogy Eren anyja meghalt csak nem volt vilagos, hogy megis hogyan a visszaemlekezesek miatt.

De amugy ennek az egesz tortenetnek hogy lehetne vege? Marmint mar rajottek, hogy ok egy szigeten vannak es kuldozgetik hozzajuk a titanokat de akkor ez azt jelenti, hogy soha nem lehetnek szabadok? Es Eren is meg fog halni a vegen, barmi is tortenik. A vegen kb. csak Mikasa fog ott allni egyedul.:/

2017. febr. 24. 08:28
 3/11 Kosbor24 ***** válasza:
100%

Szerintem valahogy át fognak jutni a kontinensre, esetleg megvárják a következő hajót, amit elcsórnak és átmennek. Nem tudom, mit akarnak ott tenni, de majd a hadnagy mindenkinek beveri a pofáját, nem lesz ott több óriás. Talán valahogy a 13 éves dologra is lesz ott ellenszer. Bár ez nem az a happy történet de hát na, Mikasa max hozzámegy Jean-hoz. Abban biztos vagyok, hogy átjutnak majd, ott meglátjuk mi lesz.

Csak ne az legyen a vége, hogy Erwn felébred a fa alatt -.-

2017. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kosbor24 ***** válasza:
Eren*
2017. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is at fognak jutni a kontinensre, de hat hogy onnan hogyan tovabb...Minden egyes embert nem olhetnek meg azert.Bar en tamogatnam. :D Na hat ha az lenne a vege, hogy Eren felebred a fa alatt en eret vagnek komolyan.. Remelem, hogy tobb szereplot mar nem vesznek ki a tortenetbol, igy is tul sok volt mar.:/
2017. febr. 24. 14:09
 6/11 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Igen, Eren, Armin és a többi alakváltó halálával talán már elég lesz. Habár az is megeshet, hogy az egésznek tragikus vége lesz, ahogy a mangaka eredetileg is tervezte. Egyelőre kíváncsian várom a továbbiakat, úgyis mindig valami tök random újdonsággal rukkolnak elő, itt már semmi nem lep meg.. remélem.
2017. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1: Rod ivott a titánná változtató szerből és így változott át. Azért Kristának akarta adni, mert félt, hogy ő maga tegye meg.


2: Ezek szerint nem. Krista mindig Ymirrel mozgott.


3: Grisha korábbi feleségét felfalták a titánok, akiket Eren ráuszított.


4: Erre már nem emlékszem, de gondolom olyan nyelven íródott, amit Ymir ismert és meglepte vele.


5: Nem tudni pontosan, hogy mi milyen sorrendben zajlott. Vagy elment Grisha, aztán visszajött és felfalatta magát Erennel. Vagy azt hazudta, hogy elmegy, azért, hogy ne tűnjön fel senkinek a hiánya, de igazából ekkor falatta fel magát Erennel.

Ezután pedig áttörték a falat.

De egyébként biztos lesz valami gubanc, mert a 89. fejezet végén szerintem eléggé zavaros, mikor Owl Mikasáról és Arminról kezd el beszélni, és mikor megkérdezi Grisha, hogy kik ők, akkor Owl nem tudja és azon gondolkodik, hogy ezek vajon ki emlékei lehetnek.

2017. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem hiszem, hogy ilyen irányba menne el a történet, de nekem már az is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha a történetben történt valami, amit még nem tudunk és ezért folyamatosan ismétlődik a történet.

Már csak azért is, amit Owl mondott Grishának az említett 89. fejezet végén. Keressen valakit, akit szerethet és családot alapíthat vele, mert ha nem, akkor ez (mármint a rossz dolgok gondolom) folyamatosan ismétlődni fog. A történelem és az elkövetett hibák ismétlődni fognak örökké.

Tehát én már azt sem tartanám kizártnak, hogy mindig ugyanaz ismétlődik a sztoriban és Owl ezért ismerte Eren emlékeit.

De remélem nem így lesz :D

2017. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na most jol osszezavartal az utolsoval :D Igazabol en arra gondoltam, hogy azert tudhatott Owl Arminrol meg Mikasarol mert Eren ugye megkapja az o titanjat, de ez igazabol mar meg is dolt egybol mert akkor meg kozuk nem volt egymashoz..:D Fogalmam sincs, hogy honnan tudhatott roluk.

Viszont meg eszembe jutott egy kerdes.:


Zeke miert van a falakon belul elok ellen? Nem lenne logikusabb a kontinensen eloket kiirtani a titanokkal, akiket amugy iranyitani tud?

2017. febr. 27. 19:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát Grisha ugye a Marley királyságban, vagy nem tudom milyen formában működött akkor, élt, és így került kapcsolatba az eldian/eldiaiakkal, akik megakarták buktatni Marleyt. Ugyebár erre született az a terve, hogy Zekét beépíti közéjük és majd Zeke belülről bomlasztja fel Marleyt. Csakhogy Zeke elárulta őket. Plusz ha azt is figyelembe vesszük, hogy mikor találkozott Erennel, akkor azt mondta neki, hogy mindketten Grisha áldozatai, akkor gondolom ebből egyértelmű, hogy Zeke Marley oldalán harcol.
2017. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!