Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a vélemenyetek erről az...

Mi a vélemenyetek erről az írásról? Kicsit 18+ Elolvastam és annyira megfogott.

Figyelt kérdés

Lehet, én vagyok nagyon instabill lelkiállapotban, de már vagy negyedszerre olvasom és imádom.


Szeretnek most itt fekudni veled a takaro alatt, hozzad bujni mikozben olelsz magadhoz es finoman megcsokolni a pici szad. Hallgatni ahogy dudolsz, sugdolozni es beleturni a hajadba. Nezni egymas szemebe mikozben simogatod az arcom. Ujra leheletnyi csokot valtani majd tovabb haladni az ajkadrol az arcodra, tovabb a fuledre, azt finoman a fogam koze venni. Aztan hagyni hogy te iranyits es melyen es hosszan megcsokolj mikozben mindketten a masik hajaba turunk. Hagyni hogy a csok kozben folem kerulj es lassu finom mozdulatokkal korozni a csipommel a tieddel egyutemben. Vegigsimogatni a derekad es a hatad a polo alatt es elvezni hogy a hideg kezed a mellemet masszirozza. Ujra a kek szemedbe nezni mikor szetvalnak az ajkaink es atolelni a labammal amilyen szorosan csak lehet. Levetkoztetni egymast es kolcsonosen vegigjatszani a masik testenek minden erzekeny pontjan. Erinteni es megizlelni a masik boret. Elvezettel sohajtozni a karodban mikozben az ajkaid a nyakam simogatjak. Megerinteni majd korulfonni a vagyad, elvezni a kemenyseget es a simasagat. Csukott szemmel elveszni az ujjaid jatekaban, majd ugyanigy fogadni teged is es orommel hallgatni az elegedett nyogesed. Szeretkezni veled ugy hogy meg hosszu orakkal kesobb is a hatasa alatt legyunk. Egyutt mozogni, sokat csokolozni es vegig figyelni a masik rezduleseit. Hosszan egymas szemebe nezni lelegzet visszafojtva. Halkan elsuttogni azt amit a testunkkel kifejezunk epp: szeretlek... elelvezni es ezt halk de annal eroteljesebb sohajokkal a tudtodra adni, majd izgalommal es imadattal nezni az arcod mikozben te is ugyanazt eled at amit pillanatokkal elobb en. A hajad simogatva elvezni hogy tovabbra is a leheto legkozelebb erezhetlek magamhoz. Ezutan osszebujni es beleszeretni ujra az edes elegedett mosolyodba majd hallani ahogy rekedtes de megis imadnivalo hangon valaszolsz: en is nagyon szeretlek.


2016. dec. 7. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus sablon szöveg amivel be lehet indítani a lányokat. Én eléggé elcsépeltnek tartom, rengeteg helyen lehet ilyet olvasni és hamarabb jut eszembe hogy bemásolta az illető valahonnan, csak azért hogy felizgasson és szexet kapjon, mint hogy nekiállt volna a világ minden érzelmes gondolatát összegyűjteni és megfogalmazni neked.
2016. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem én kaptam személyesen, ha így lenne valószínűleg mást váltana ki belőlem is. :D olvastam csak a neten. bár egyetértek, hogy elcsépelt közhelyek vannak benne, de nem hiszem, hogy lányokról bugyileolvasztás a cél, nekem úgy jött le, hogy nő fogalmazta. És csak ilyen lejegyzetelt gondolatfolyamnak tűnik számomra, de nekem tényleg tetszik.
2016. dec. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!