Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul manga hany fejezet...

Tokyo Ghoul manga hany fejezetes? Nem a :re-re gondolok, hanem ami elotte van. Mert magyarul kezdem olvasni, de nem tudom, hogy hany fejezet es nem akarom, hogy az legyen, hogy vegigerek rajta es kiderul, volt meg resze csak mar nem forditottak le.

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
143
2017. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es akkor ez utan jon a :re?
2017. márc. 4. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Illetve kettő között van még egy Suzuyas Spin-off manga, és 1-2 novel, de azok nem fontosak és van amit angolra se fordítottak le, nemhogy magyarra.

2017. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi. Azota megneztem es inkabb angolul olvasom el, ugy tuti megvan mind.
2017. márc. 4. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Angolul amúgy is jobb minden. Most ha belegondolsz japánból fordítják angolra, félrefordításokkal, akkor azt még átfordítják magyarra is, gondolhatod mennyi jön át az eredeti szövegből...

Főleg, hogy Tokyo Ghoulban rengeteg az ilyen "kaji-s" referencia, amit sokszor még angol fordítók se vesznek észre.

2017. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utolsónak:

Teljesen egyetértek, pontosan ezért nézem párhuzamosan a japán raw-okat fordításnál! :D

Mivel az angol fordításban elhagyták a suffix-eket, ezért azokat mind onnan olvastam ki, a kanjis többletjelentéseket is. (milyen jól jön egy kis japán tudás haha) Nagyon sokszor volt már, hogy teljesen mást írtak angolban, mint az eredetiben. Én azért próbálgattam leginkább a japán verzióhoz hű maradni.

-Én fordítom a tg:re-t. :)

2017. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol ma kezdtem el a mangat, eddig nem birtam ravenni magam mert tulsagosan sajnaltam Kanekit. :/ De szerintem kb ket het alatt vegigerek mindketton. :D Igen, nem lenne rossz egy kis japan tudas, enelkul be kell ernem az angollal. Utolso hajra azzal a forditassal! ;)
2017. ápr. 10. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol találtad meg a mangát magyarul? :O
2017. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem emlekszem mar, sajnalom. :/ Probaltam most rakeresni de nem talaltam pedig mikor kiirtam ezt a kerdest, kb. legelsore megtalaltam. Arra emlekszem, hogy letoltos volt. De talan csak 60 vagy meg annal is kevesebb fejezet volt leforditva. Bocsi :/
2017. jún. 9. 09:33
 10/10 anonim ***** válasza:
AnimeAddicts-on online olvasható.
2017. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!