Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akkor most ez hogy van? Skip...

Akkor most ez hogy van? Skip beat manga! (többi lent)

Figyelt kérdés

Olvasom a Skip Beat mangáját, és sajnos csak bizonyos fejezetekeket fordítottak le magyarra. Eddig Animeaddicts-on olvastam, ahol azt írja hogy a manga ma fut. Először is, ez tényleg igaz?

Mert felmentem youtu.be-rá és tök jó Amv-ket találtam, amiben a manga kB 190-200. fejezetéből is vágtak be képeket, és meglepettségemre ennek a videónak a feltoltési ideje 2010!!!szóval a manga 6 év alatt szinte semmit nem haladott? Mert ahogy látom a manga 236.fejezetét fordították le angolra.

1.tényleg fut a manga?

2.a magának hány fejezete van eddig ÖSSZESEN? (mindet lefordították angolra, és tényleg csak a 236.fejezeténél tart?)

Nagyon össze vagyok zavarodva, szóal örülnék ha valaki megmagyarázná ezt az egészet. Köszönöm!



2016. aug. 22. 14:36
 1/2 anonim válasza:

Igen, a manga tényleg fut, külöldi oldalakon ha keresed akkor megtalálod a 251 fejezetig mostmár.


[link]


De azt is figyelembe kell venni hogy valószínűleg japánban másképp adják ki a fejezeteket és idő kell amíg eljut az angol fordítókhoz. Másfelől meg elég lassan csinálják ezeket a mangákat, szóval igen, a mangakák éppenséggel nem a gyorsaságukról híresek.

2017. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ <3
2017. okt. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!