Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondoconon hogyan lehet...

Mondoconon hogyan lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Ti pl hogyan lettetek barátok azzal akivel ott ismerkedtettek meg?

2017. márc. 15. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak menj oda ahoz aki szimpatikus és kezdj el vele beszélgetni. Aztán meg ha úgy érzed lehet belőle valami kérd el valami elérhetőségét (pl.: Facebook, telefonszám).
2017. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg előtte keresni egy-két embert pl. facebookon vagy itt, akik még nem mennek senkivel és úgy csoportosan is barátkozhattok. Nem tudom te hogy vagy vele, de engem jobban megnyugtat, ha nem egyedül kell odasétálni valakihez.
2017. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egyetlen barátom van, akit ott ismertem meg. Ő free hugos, volt és nagyon sokszor össz futottunk a nap folyamán egy ölelésre, ezért kb a 9. ölelésnél elkérte a facem, és azóta jóban vagyunk. De ezt úgyis látod az emberen, hogy szeretne e ismerkedni vagy nem :D
2017. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xMazsolax ***** válasza:
igazából minden conon összehozom valahogy h mire hazaérjek legalább 20+ ismerősnek jelölésem legyen facen xD szerintem pofon egyszerű, annyi sorbanállás van a jegyekért a kajákért stb. a sorban én mindig beszélgetni kezdek h ne unatkozzak. meg a közös fotók az egész rendezvény egy nagy ismerkedés:D a free hugosokról nem is beszélve.
2017. aug. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!