Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime csendes, magányos...

Anime csendes, magányos szereplővel?

Figyelt kérdés
Mint például a Bokura wa Minna Kawaisou-ban volt a lány, aki inkább csak olvasott és nem érdekelték különösebben az emberi kapcsolatok (barátságok) kialakításai?

2017. márc. 25. 20:33
 1/3 anonim válasza:
Death note
2017. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Isshuukan friends című shoujo anime jut most eszembe, bár nem tartom igazán színvonalasnak, bár mihez képest (Hollywood-hoz képest színvonalas, kamaszoknak való anime).


Sakurasou no pet na kanojo:


Magasan funkcionáló autista zseni festő lány előélete magányos, bekerül egy társaságba, mégpedig az "aszociálisok kollégiumába". Ott fokozatosan nyílik meg.


Felemelő, színvonalas anime sorozat, bár kamaszoknak szól elsősorban, de szentimentális felnőtteknek is.

2017. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Sakurasou no pet na kanojo-ba szerintem belenézek, pont ma találtam rá. Az pedig nem gond, ha elsősorban a fiatalabb korosztálynak készült. Bár nem írtam, de középiskolás lány vagyok. ^^


Ha valakinek még eszébe jut, nyugodtan írja meg és kap rá zöld pacsit is, szóval megéri~ :D

2017. márc. 26. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!