Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate/Stay Night Unlimited...

Fate/Stay Night Unlimited Blade Works - nak lesz folytatása?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, de a vége elég cliffhangeres.

Köszi!



2017. ápr. 8. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ki fognak hozni egy halom dolgot az univerzumban. Két sorozat és három movie be van jelentve. Ebből talán a Fate/stay night Movie: Heaven's Feel egészestések lesznek kapcsolatban az univerzumnak azzal az ágával, de hogy a VN harmadik útját meséli el vagy hogy, annak most lusta vagyok utána nézni. Egyébként én nem éreztem cliffhangeresnek a végét.
2017. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, mivel teljesen feldolgozta a visual novel UBW route-ját (sőt, kifejezetten elnyújtott lett, de azért pár dolgot átvariált az Ufotable).

Ahogy az első is írta, a harmadik route kap még adaptációt három mozifilm személyében.

2017. ápr. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy feldolgozta a VN UBW routját még nem jelenti azt, hogy nem csinálhatnak neki egy anime original folytatást :)
2017. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A cliffhanger-t azért mondtam, mert Londonban Shirou találkozott azzal a fazonnal, és igazából még sok lehetőség van a sorozatban. Meg örülnék ha Shirou és Rin tényleg, igazából összejönne. Legalább úgy, hogy mondják, vagy nemtom. Köszi a válaszokat!
2017. ápr. 9. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdheted a Fate/Zero megnézésével, ha azt sem tudod ki volt az a "fazon" Londonban )
2017. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

LESZ.


Nyáron jön a Heaven's Feel, ami a Fate/Stay 3. route-ja (Fate Stay Night és UBW után), ez egy többrészes film lesz.


Jövőre meg jön a Fate Hollow Atraxia, ami az eredeti VN folytatása. (tehát nem alternatív végigjátszás, mint ez a három).

2017. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Láttam a Fate/Zero - t, csak régebben. Lehet ezért nem emlékeztem.
2017. ápr. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!