Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a Kis Óriás a Haikyuu -...

Ki a Kis Óriás a Haikyuu - ból? Vagy mit gondoltok erről? (Lent)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem Takeda sensei, mert ő 29, a Kis óriás pedig 21 éves. Lehet, hogy Takeda sensei a bátyja?

#anime #röplabda #Haikyuu #High Kyuu #kis óriás #Hinata Shouyou
2017. ápr. 12. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasom a mangát, így csak az anime részéről szemlélek a dolgot. Pillanatnyilag még nem fedték fel előttünk, hogy ki a Kis Óriás. Remélhetőleg kapunk negyedik évadot, és abban lesz erről valami. Eddig csak ugyye annyit tudunk, hogy 170 cm magas, jól ugrik, ász volt, fekete borzas haja van, és kemény, előretörő a személyisége. (ez így némileg KageHina szerelemgyerekké teszi nem? :D )

Nos, remélem ezzel segítettem. Ha te tudsz valamit, akkor én is szívesen veszem, mert mint mondtam, nem értek túlzottan hozzá, de imádom az animét.

(Ui-s gondolat. Takeda azért se lehetne, mert ő egy kukkot nem tudott az elején a röpiről.)

2017. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ArmyStorm válasza:
Az előttem kommentelőhöz szólnék. Én is Takedára tippeltem, de aztán rájöttem, hogy szegény konkrétan semmit se ért a röpihez:D
2017. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!