Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Into the...

Mit gondoltok az Into the Badlands nevű sorozatról?

Figyelt kérdés

Nem egy felkapott sorozat, de szerintem eszméletlen jól elvan találva ez a félig apokaliptikus világ hogy csak kardokkal meg egyéb fegyverekkel lehet harcolni. Most éppen a 2.évadnál tart a sorozat és eddig elég érdekes a történet.


Ti nézitek ??? És ha igen akkor mennyire tartjátok jónak ?



2017. ápr. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első évadot nagyon szerettem, a másodiknak három részét láttam eddig (tehát a tegnapit még nem) és bár jól indult, egy kicsit unom, mert sok érdektelen szál van benne. A kolostor és a báró is elég vontatott, ennek ellenére nagyobb hangsúlyt kapnak, mint a főszereplő.
2017. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igen...a Kolostorban a srác bajlódását önmagával egy részben ellehetett volna intézni de erre még jobban húzzák.
2017. ápr. 11. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

nézem,nekem tetszik,de nem egy full várós azért.

nagyon szépen meg van csinálva,egyedüli viszont elég nagy negatívum ezek mesefilmszerű kínai filmes küzdelmek,vívások.

ezektől a hideg kiráz annyira utálom és annyira nevetséges és hiteltelen.

ha reálisabb bunyók lennének a csing csung helyett és európai stílusú vívás lenne benne akkor tuti sorozat lehetne.

csókás márton viszont tuti főgonosz,őt nagyon eltalálták.

a kínai gáncsmentes lovag nyíró,aki a sorozat szerint tömeggyilkos,meg hiteltelen,helyette lehetett volna más szereplő és árnyalhatták volna jobban a karaktert nem ennyire gáncsmentesnek,mert így inkább ellenszenves és a gonoszaknak kell drukkoljak.

2017. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagyon imádom ezt a sorozatot :)
2017. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!