Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részre lehet szamítani a...

Hány részre lehet szamítani a Boruto: Naruto next generations-tól?

Figyelt kérdés
Legfőbbkép a pletykákra és ilyesmikre vagyok kíváncsi, tudom hogy még ez nincs eltervezve pontosan, annyit tudok hogy a Naruto-tól rövidebb lesz, de ha valakinek van pontosabb infója azt megköszönném :).

#anime #Naruto #rész #boruto: naruto next generations
2017. máj. 4. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
minimum 25 de a naruto készitőről nehezen hinném h ilyen hamar leállnának vele XD
2017. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Énis erre tippelek de csak az elso felvonás a 25 resz az akadémia évek lesznek a boruto őszesen max full max 100-150 talan 200 lesz felesleges lenne anyira el huzni mint a narutot elég lesz a fő szál
2017. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz 500 is, hiszen harminc rész telt el, de már volt egy pár filler. És a Kawakival történő harc, legalább 5-10 év múlva lesz, valamint Borító tehetséges shinobi, de az, hogy erősebb legyen a 7. Hokage Naruto-nál és segítőjénél Sasuke-nél, legalább 10 év edzés kell.
2017. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!