Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, hozzátok fordulok...

Mommimo kérdése:

Animések, hozzátok fordulok útmutatásért. Boruto: Naruto Next Generations. Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Láttam a rendes Narutót és a Shipuudent is. El akartam kezdeni nézni a Borutot is, de a komment szekcióban olyan aggasztó kommenteket találtam, ami nagyon elvette a kedvem ettől az egésztől. Olyat olvastam, hogy Naruto meghal, vagy eltűnik, már nem is emlékszem. Ez engem nagyon megrémít, mert én nagyon szerettem a Narutot, viszont ha most meghal, akkor annak az egész Naruto sorozatnak nem lesz értelme. A kérdés a következő: Narutoval mi történ? Ha valaki már látta eredeti nyelven a folytatást, vagy tud valami megbízható forrásból információt mi a jó isten történ Narutoval, kérem írja le. Spoilerezni egész nyugodtan lehet.

Előre is nagyon hálás vagyok!



#anime #Naruto #fantasy #Naruto next generations
2017. ápr. 24. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Ha naruto meg is halna,az biztos,hogy nem most lesz,és érdemes nézni,mivel eléggé érdekes és szórakoztató,idővel kiderül,hogy felveszi e majd a versenyt a naruto ill. Naruto shippudennel,de ha ennyire érdekel,hogy mi fog történi,hát,csak egy módon tudhatod meg! Ha nézed a mangát vagy az anime adaptációt. A komment az csak komment,egyedül Kishimoto tudja a választ,nem kell minden kommentnek hinni.Majd idővel kiderül...
2017. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem kezdek bele ha Naruto meghal. Ezért megvárom amíg kiderül, aztán kis idő múlva megint felteszem ezt a kérdést.
2017. ápr. 24. 19:32
 3/25 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom meghal , vagyis láttam egy manga oldalt amin elégé látszott hogy meghalt, szóval szerintem meghalt egy harc közben.
2017. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeeeeee! Akkor annak az egész Naruto sorozatnak rohadtul semmi értelme!
2017. ápr. 24. 20:53
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem fog meghalni, a mangaka nem merné bevállani ezt a húzást. Legfeljebb erősen megsérül és összeraktapaszozzák egy pár rész erejéig, aztán minden rendben lesz.
2017. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Én meg az egyik haveromtól azt hallottam hogy Boruto öli meg Narutót... de nem nagyon akarok neki hinni.

Amúgy meg, énis pont ettől félek :D az elején velem is úgy volt, hogy nehéz lesz elfogadnom ha Naruto meghal, de nem tudom miért akkor is belekezdtem a Borutóba és, egész jó, jah, és szerintem ha Naruto meg is hal, akkor tuti hogy tesznek majd valamit h ne haljon meg, vagy h vissza térjen az életbe, mind Madara is tette.

2017. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon remélem, hogy nem hal meg. Sőt, egyenesen ajánlom a mangakának. Köszi mindenkinek! Ha esetleg valaki látja ezt a kérdést, miután kiderül mi történt, kérem irja meg. Meg egyszer köszönöm!😍
2017. ápr. 25. 09:25
 8/25 anonim válasza:
De pedig meg fog mert ez nem róla fog szolni ha nem a fiárol és ha jól emléxem sasuke is ott lesz harc közben boruto örökli a kilenc farkut deee nem mondok többet ;)
2017. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ááááá, neeeeeeeeeeeeeee! Nyugodtan spoilerezni ezerrel! Ha már lement a Boruto, és kiderült minden, valaki megírná, aki nézi a sorozatot?
2017. ápr. 26. 07:49
 10/25 anonim válasza:
Sok pletykát lehet hallani, de hogy tényleg meghal vagy sem senki se tudhatja, de éppen ezért éri meg megnézni :3. Szerintem nagyon izgalmas, bár még be kell indulnia a sztorinak. Meg amúgy eddig ugyan azt az érzést adja mint ha a rendes Narutót nézném jobb grafikába más nevekkel. De ne feledd ez mar Boruto, a Naruto anime már vége, ha Naruto meghal az max pontot tesz a Naruto anime végére. Eddig az elmúlt 5 részben kb 5 percet ha jelen volt Naruto, ez már nem róla szól, te meg látom azért aggódsz, hogy ha meghal értelmetlen lesz az anime. (Személy szerint nekem jobban feltüzelte a fantáziám a Boruto alap sztorija mint a Naruto-é)
2017. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!